Kawasaki KX 125 (1999)

Vlastník Kit1995
Vloženo 13.10.2012
Aktualizováno 10.9.2013

Je to drak který se ničeho nebojí, nikde mi nikdy nenechal! Jezdí výborně a nemám co vytknout až na náročnou údržbu, ale to má každá kroska. :)

První dojmy - Raketa !!!

Doplňky na motorce - Přes zimu jsem dal moto do servisu kde udělali tyto úpravy: novou řetězovku, vzduchový filtr, byla udělaná repase zadního tlumiče, přetěsnění předních vidlic, nová zadní pneu, zadní brzdové destičky, brzdová kapalina, nové ložisko do zadního kola, nové startovací kolečko, vyčištěný a zavařený výfuk, komplet nová spojka: spojkový koš, lamely, plechy pružiny.

Zlatíčko mám nějak od konce září roku 2012. Není s ní žádný problém kromě opravy spotřebních věcí a údržby. Motor chytá na 1. našlápnutí bez sitiče a v zimě když bylo kolem -5 tak taky na první, ale to už jsem ten sitič dát musel. Co se výkonu týče na moje ježdění po lese je nadměrný a jízda se dá užít na 100%. Ovladatelnost je na špičce díky 90 kg váze motorky a v zatáčkách se jí dá věřit. Boužel je u ní náročný servis jako u každé krosky, ale výsledek stojí za to. Nikdy bych neměnil zlatý 2 takt. 2 stroke power !! :D

Vlaječka
Vlaječka napsal 22.01.13 v 17:13

taky tak pěkná Kawa

Machy07
Machy07 napsal 12.11.12 v 20:02 10b.

Ondra už lítá pálky