Kawasaki ZN 700 LTD (1984)

Vlastník Buena
Vloženo 4.6.2012
Aktualizováno 17.10.2012

Učitel plechovkář

Vloženo: 24.10.2012, Uskutečněno: 24.10.2012, Zhlédnuto: 24x

Mám takovou svoji odpolední regionální trasu, kterou si teď na podzim na Jižní Moravě, kousek od Brna, sem tam projedu na pročištění hlavy. Lovčičky - Bošovice - Hostěrádky - Těšany - Moutnice - Telnice - Sokolnice a zpátky do Lovčiček. Tedy zhruba 45 kilometrů.
Obyčejně se snažím, tedy hlavně v obcích dodržovat rychlost :) Pochopitelně ve svém věku se nehodlám nahánět s dopravákama, no žejo?
Tak jak si tak jedu z obce - trochu za to zatáhnu a dojedu plechovkáře ve Felicii. Plná čára, říkám si, okej, nejsem blb abych předjížděl, počkám si. Jsem k němu na dvě desítky metrů, zvolňuji... a co neudělal ten milý hoch? Zajel do poloviny vozovky a jel přesně po prostředku s plnou čárou pod polovinou vozidla. No ne, vážně, v té helmě jsem otevřel hubu - až mi spadla brada na prsa ;) To jsem ještě neviděl. Heh, budu si muset zvykat. :)
Chvilku jsem vážně bojoval s tím ho podjet zprava, ale moje Kawa není žádný supersport (ikdyž by to zvládla elegantně) a já taky nejsem žádný závodník. Tak jsem ho jen sledoval jak dlouho mu to vydrží mne takto vyučovat. Vydržel to do přerušované a pak tedy poslušně uhnul vpravo.
No comment - ale asi se divil, že jsem ho nevyprstil :)
* * *
Upřímně, jezdím cca 95% v plechovce a zbytek kochačky na motce. Vždy se snažím motorkářům uhýbat a dávat přednost kde se dá, protože vím, co to je sedět na mašině. Ale abych někoho takhle vyučoval, to by mne nenapadlo ani po flašce rumu.