Triumph Tiger 800 XR (2012)

Vlastník Radek_S
Vloženo 5.5.2012
Aktualizováno 28.7.2016

Vloženo: 14.10.2012, Uskutečněno: 28.09.2012, Stav tachometru: 5200 km, Zhlédnuto: 8x

PÁTEK 28.9.2012
Je svátek, paráda. Volám kamarádům, ale nemůžou, nebo se jim nechce. Nevadí, vyrážím sám. A to na průzkum malých, až miniaturních (podle mapy) silniček v okolí. Mám přeci cenduro. Jednou se to ale trošku zvrtlo, tak dlouho jsem váhal, jestli se otočit, ale cestu za s sebou jsem už skoro neviděl. Najednou stojím uprostřed louky a přemýšlím, co se stane, když píchnu. Ani nevím, kde jsem. Jsou trochu vidět koleje po autě, tak jedu dál. Nakonec z toho byla menší offroad vložka a po cca 5 km nalézám asfalt. Jinde nacházím pěkné úzké silničky a náhderné výhledy.
SOBOTA 29.9.2012
Kámoš už může. Dnes offroad nebude, má Magnu 750. Jedeme na přehradu Seč. Po krátké přestávce pokračujeme na blízkou zřícenimu hradu Lichnice. Lezem na kopec a kocháme se výhledy. Opět kousek popojedem a lezem do Muzea zemědělské techniky u Čáslavi. Začíná pršet. Naštěstí než si to všechno prohlédneme, je po dešti. Mraky se ale honí, tak frčíme domů.
NEDĚLE 30.9.2012
Jedu sám. Hledám na mapy.cz nějakou část trasy po Krkonoších, kterou ještě neznám. Po okreskách jedu do Vrchlabí a dál na sever. Odbočuji na Benecko. Dál na Mísečky, Rokytnice a směr Zlatá Olešnice. Stále mě nějak lákají ty úzké cesty. Jedu bez mapy, přesto zkouším nějaké zkratky přes vesnice. Nakonec jsem si to o cca 20km prodloužil a sotva dojel do Semil k pumpě. Vícekrát zkratkou se skoro prázdnou nádrží nejedu. Uff. Mířím domů a abych nejel po hlavní, beru to skrz Český Ráj.
Za víkend ujeto 560km se spotřebou 4,6l/100km.

Ander1986 (0) napsal 03.02.2013 v 21:30

Je super, že všude uvádíš tu spotřebu. Tímto jsi mi odpověděl na mou otázku kolik to vlastně žere. Jsem mile překvapen počítal jsem spíš tak kolem šesti. Ten Tiger se mi opravdu moc líbí. Tak ať ti slouží. Zdar

ctirad (0) napsal 17.10.2012 v 21:48

Seč a muzeum zemědělské techniky u Čáslavi,supre.Mohu jen doporučit.Jsem rád že jsem se zůčastnil.

Grisoroad (18) napsal 14.10.2012 v 21:59

Zlatá Olešnice, to pěkná silnička. Pěkně popsáno :)

• Alpy a šotolinky 2020

Výlet do Alp a něco podle Pertlíčkovi knížky o šotolinách na hranicích Itálie a Francie. Objednali jsme krásné ubytování, celkem brzo a pak přišel covid a vše se zavřelo. Naštěstí se to zlepšilo a v létě jsme mohli vyraz

Vloženo: 01.02.2024
    Uskutečněno: 06.07.2020
  • Norsko 2019

Norsko, země fascinující přírody. Norsko, tam jsme prožili nádherou dovolenou i přes rozmary počasí. Norsko, tolik nám toho dalo a zas tak moc za to od nás nechtělo. Jsou tu skvělé podmínky k turistice a cestování, ať už

Vloženo: 10.10.2022
    Uskutečněno: 12.08.2019
  • Bosna 2018

Bosna 2018, nová parta, nové zážitky, trošku off road. Cesta dlouhá 3200km a trvající 62 hodin čisté jízdy. Máme plno nových zážitků, které jsme dosud na asfaltu nepoznali. Projeli jsme Bosnu, Chorvatsko, Slovinsko a Rak

Vloženo: 03.04.2021
    Uskutečněno: 08.09.2018