Triumph Tiger 800 XR (2012)

Vlastník Radek_S
Vloženo 5.5.2012
Aktualizováno 28.7.2016

Vloženo: 08.09.2012, Uskutečněno: 08.09.2012, Stav tachometru: 4600 km, Zhlédnuto: 12x

Nejdříve plánujeme strávit víkend v Jeseníkách. Domluvená je trasa, návrhy na penzion i program. Dlouhé Stráně, Praděd, Červenohorské sedlo, atd. Jenže všechno nám nějak zhatí manželka jednoho z kolegů, který si doma neumí dupnout a Jeseníky se nekonají. Zkoušíme tedy domluvit pouze denní výlet. Ale dopadlo to stejně, před manželkou jen ohnul hřbet a bude doma, řekla nepojedeš a basta. Asi je to u nich doma jako v pohádce o Mrazíkovi.
Kašlem na něj a jedu pouze já a Jarda s SV 1000. Trasu směr Ještěd volíme kratší, z Hořic do Sobotky, pak přes Český ráj, Svijany, Český Dub a už jsme pod Ještědem. Počasí ale zlobí. Ne teplotou, ta je optimální, ale viditelností. Ta rozhodně optimální není. Jedeme až nahoru. Motorek fůra. Po necelé hodince jedeme směr domov. Ne přímo, ale pěknou oklikou. Dáváme si rychlostní vložku, trasa Liberec - Turnov trvala jen pár minut. Pokračujeme na Malou Skálu a Železný Brod. Známou "motorkářskou" silnicí jedeme na Tanvald a Kořenov. Odtud už zase v klídku podél Jizery do Jilemnice a přes Novou Paku domů. Spotřeba byla slušných 4,9l/100km. Ujeto 230km.

Radek_S (11) napsal 09.09.2012 v 13:46

Koukal jsem na tvé fotky a proti tobě jsme měli kliku. Ale přesto do dálky vidět moc nebylo. Ale výlet to byl pěkný a doufám, že letos ne poslední.

pernik92 (163) napsal 09.09.2012 v 11:37

pokud tomuhle říkáš špatná viditelnost tak si tam měl být před rokem v červenci ... my sme neviděli ani na špišku vysílače a to sme byli pod ní
jinak pěkná mašina i cesty

• Alpy a šotolinky 2020

Výlet do Alp a něco podle Pertlíčkovi knížky o šotolinách na hranicích Itálie a Francie. Objednali jsme krásné ubytování, celkem brzo a pak přišel covid a vše se zavřelo. Naštěstí se to zlepšilo a v létě jsme mohli vyraz

Vloženo: 01.02.2024
    Uskutečněno: 06.07.2020
  • Norsko 2019

Norsko, země fascinující přírody. Norsko, tam jsme prožili nádherou dovolenou i přes rozmary počasí. Norsko, tolik nám toho dalo a zas tak moc za to od nás nechtělo. Jsou tu skvělé podmínky k turistice a cestování, ať už

Vloženo: 10.10.2022
    Uskutečněno: 12.08.2019
  • Bosna 2018

Bosna 2018, nová parta, nové zážitky, trošku off road. Cesta dlouhá 3200km a trvající 62 hodin čisté jízdy. Máme plno nových zážitků, které jsme dosud na asfaltu nepoznali. Projeli jsme Bosnu, Chorvatsko, Slovinsko a Rak

Vloženo: 03.04.2021
    Uskutečněno: 08.09.2018