Honda MTX 80 (1996)

Vloženo 20.8.2011
Aktualizováno 20.8.2011

aktualizace

Vloženo: 14.09.2011, Uskutečněno: 14.09.2011, Zhlédnuto: 27x

men39 aktualizace po cca 150 nalítanejch kilácích. s motorkrou jsme pořád namíru zpokojen velké plus které jsem zjistil je že to má 6 kvaltů! a utvrdil sem se v tom že to má sílu jak bejk takže supr na silnice i terén. menší nevýhoda kterou jsem zjistil že když projedu větší vodou (konkrétně hloubka cca 50cm a dýlka cca 5m) tak to po vyjetí stratí výkon a jede jak fichtl po chvíli se vzpamatuje a zas je cajk. zatim mě nikde nenechala jen včera mi došel benál těd čekám až příde zadní světlo (který jsem stih roztřískat) a potom půjde na papíry. za nedlouho možná bude i video.

Matous.B (1) napsal 27.11.2011 v 08:50

jasný já měl teorii že se voda dostane k magnetu tak jsem pod ten plastovej kryt dal silikon jako mezi kartery potom se mi to sice už nestalo jenže od tý doby bylo sucho a ta velká louže už nebyla tak velká takže to může bejt jenom tím... s tou svíčkou je to dobrej nápad to se přesně stávalo kámošovy na fichtlu krásně jsem vyděl jak jel jel a když voda dosáhla válce tak to chcíplo...

jawa1cz (0) napsal 26.11.2011 v 23:00

s tou vodou... taky se mi stalo i když jsem jenom pořádně prolítnu lvelkou louží... kámoš řikal že se voda dostává pod fajfku a abych prej na špičku svíčky a do fajfky kápnu kapičku oleje, pak se mi to prej stávat nebude, ale ještě sem to nezkoušel, i když on je docela borec na motorky takže za zkoušku to stojí

• STK

jak jste možná zaregistrovali ve fóru tak s technickou to je menší problém protože na tom neni výrobní štítek a sehnat ho je fakt pakárna. kdyby někdo měl tuhle motku bez papírů a štítek by byl ochotnej sundat nebo aspň

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.11.2011