Moto Guzzi V7 Racer (2011)

Vlastník Horten
Vloženo 19.8.2011
Aktualizováno 19.8.2011

Vloženo: 23.08.2011, Uskutečněno: 23.08.2011, Zhlédnuto: 14x

Takže o víkendu jsem dokroutil prvních tisíc...Nebylo to tak hrozný, jak jsem čekal. No pravda je, že teď sedím doma na nafukovacím kruhu a koupu si prdel ve vývaru z dubové kůry, ale jinak to šlo. Motorka šlape jak má, akorát ty sériové výfuky, to mě zničí...Překvapivě to není tak pomalý, jak jsem čekal (tímto se omlouvám tomu modrému SV, které jsem nejdřív pustil ve Štěchovičáku před sebe, abych ho nezdržoval a pak si ho dal vnějškem). Tenhle týden se zbavím zadního blatníku a snad i zrcátek, vejfuky budou hotový za 14 dní a hned bude líp. Takže road racingu zdar a Guzziny do každé rodiny!!!

• Je třeba kurvit Rasora III. A snad na nějakou dobu napo

Takže konečně došlo k přerodu v ostrý závodní stroj!!! Veškerý komentář je zbytečný, zírejte na tu krásu v němém úžasu. Omlouvám se za fotky, je to mobilem u pumpy, už jsem to prostě nemohl vydržet...Road racingu zdar ja

Vloženo: 14.11.2011
    Uskutečněno: 14.11.2011
  • Je třeba kurvit Rasora II

Takže konečně dorazily důležité (a drahé...) balíčky z Itálie a kurvení mohlo postoupit do další fáze. V pátek snad bude hotovo, aby o víkendu proběhlo finální ostré testování, tak držte palce. Tak nějak mi dochází, že j

Vloženo: 01.11.2011
    Uskutečněno: 01.11.2011
  • Je třeba kurvit Rasora...

Tak si sedíme v garague, kouříme a koukáme na Rasora. A nějak se nám na tom nelíbí ta obří zadní lampa. A mně se navíc nelíbí zadní blatník. Tedy nelíbí se mi ani přední, protože jak všichni víme, největší zlo a estetick

Vloženo: 29.08.2011
    Uskutečněno: 29.08.2011