Triumph Speed Triple (2008)

Vlastník rick
Vloženo 1.8.2011
Aktualizováno 6.5.2012

Vloženo: 30.08.2011, Uskutečněno: 30.08.2011, Stav tachometru: 23870 km, Zhlédnuto: 8x

V sobotu 27.8.hlásili sice přeháňky,ale vysněný orlí hnízdo,tentokrát konečně na motorce.Letos už podruhý.Vyjeli jsme před devátou za tepla a sluníčka.Prognóza,že v 1.bude pršet se vyplnilo před Salzburgem.Cesta přes Studánky,krásný zatáčky před Linzem,pak kolem Dunaje směr Eferding.Doleva na Wels a po B1.na Salzburg.Liják,u mně nepromoky v poho,kolega z Lidlu zaplakal-Jedině boty v suchu.Nájezd na dálnici a hned zase z ní na Bad Reichenhall.Stále leje až do Berchtesgadenu,kde na nás čekal hotel s polopenzí a prima slovenská obsluha.Večer se vyjasňuje,procházka,vynikající večeře a pivko.Ráno jak vymalovaný,utřeme motorky a fičíme nahoru na parkoviště.Radim se oblíct,ale chyba.Bylo horko.Zpátku hezky malá objížďka okolo jezer a v 5 večer jsme doma.Najeto 740 km.

• první letošní

Letos poprvé,krásnejch 15 st,najetejch asi 60 km,chybělo to.

Vloženo: 02.03.2012
    Uskutečněno: 01.03.2012
  • zimní údrřba

Je to doma,nový snad všechno co šlo,kompletně rozpohybováno,co bylo zaoxidovaný.Jen to teplo chybí.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.02.2012
    Uskutečněno: 28.02.2012
  • údržba

Odvoz do servisu na výmněnu gufer v předních tlumičích,kontrola spojky,výmněna oleje,seřízení ventilů,nový těsnění pod hlavu,výmněna destiček,nový Dunlopky Roadsmarty II-prostě příprava na sezonu.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.01.2012