Derbi Senda 125 R (2004)

Vlastník Dave27
Vloženo 10.7.2011
Aktualizováno 11.5.2014

Vloženo: 26.07.2011, Uskutečněno: 17.07.2011, Zhlédnuto: 10x

S kámošem co má XT sme chtěli protáhnout motorky. Nevěděli sme kam, tak sme to vzali na Kleť u ČB, cesta dobrá, žádný dlouhý rovinky takže motorky na to v pohodě stačily. Tam sme se otočili a vzali to zpět, většinu cesty sme jeli lesníma cestama, kde sem si to celkem užil, protože na něco podobný je tohle lehký endruo stavěný. Pak nás napadlo že zkusíme co naše stroje zvládnou a vzali sme to na MX trať v Roudným u ČB. Derbina na to celkem stačila, ale při ňákým tom lehčím skoku toho měla vidle docela dost. Takže závěr je asi takovej, že na silnici supr, lesní cesta taky supr, ale na motokros to prostě neni

• Ukončení sezony

S prvním sněhem jsem se rozhodl uzavřít sezonu, zazimovat motorku a vyvěsit ji na inzeráty. Sezonu jsem si dost užil, motorku jsem už dostal docela do ruky a po mnou najetých cca 10000km jsem se rozhodl ji prodat abych m

Vloženo: 28.10.2012
    Uskutečněno: 28.10.2012
  • Ciao Marco!

Rozhod sem se polepit motorku abych jí trochu oživil. Rossiho má každej a tak sem zvolil mýho oblíbence Marca Simoncelliho :-DD

Vloženo: 31.08.2012
    Uskutečněno: 31.08.2012
  • Okruh Hradiště

O víkendu sme se s kámošem zastavili na okruhu pro motokáry,motardy,skůtry,atd..v Písku v Hradišti, kde nám bylo řečeno, že ve všední dny je možný si zaplatit volný jízdy, a tak sme se dohodli na středu a vyrazili sme. P

Vloženo: 15.08.2012
    Uskutečněno: 15.08.2012