Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník istonbike
Vloženo 7.7.2011
Aktualizováno 28.6.2016

Vloženo: 05.05.2013, Uskutečněno: 05.05.2013, Stav tachometru: 33152 km, Zhlédnuto: 10x

Dneska jsme si domluvili s cesilem v 15:15 sraz na Slovnaftu v Bystřici. Vyjel jsem dříve abych nezmeškal a jelikož tím směrem nejezdím míjel jsem pumpu Slovnaft říkám si to není ona a jel dále do Hrádku,kde jsem natankoval levnější benál a pokračoval přes Návsí, Jablůnkov a už mi to bylo divné tak jsem se zeptal na Bystřici... zpět asi 10km na pumpu jsem dojel 15:38 už tam samosřejmě nebyli bodejť ti museli nadávat Zjistil jsem zmeškané volání tak jsem volal zpátky samo na motce to není tak jednoduché bez hand-free. Tak jsem vyrazil na Slováky sám už jsem tam jednou jel s partyjou z Havru. Po paměti jsem krásně prokličkoval Slovenskými dědinami padesátkou (potkal 4x benga i s radarem) až na Bílou a kolem Šancí dorazil do Frýdku,kde jsem se stavil u Fukušimi na kávu. Pokecali jsme až do 20h a potom jsem už fičel domů aby o mně děti a žena náhodou neměli strach ... neměli Ujeto 154,30 km v čase 2:33:36h průměrem 60,27km/h a maximálkou 145,74km/h Bylo to super jen mě mrzí to moje zakufrování...snad se kluci nebudou zlobit,stejně bych je zdržoval jezdím čím dál pomaleji a opatrněji, 4 měsíce bez práce na klidu nepřidají

JirkaMetal (1) napsal 21.08.2013 v 09:05

Ty,že jezdíš čím dál pomaleji? a ještě tu pohádku o červená karkulce frr a už jsi pryč

Radim_C (1) napsal 18.05.2013 v 13:43

Ty blaho, z Tesina a nevi,kde je Bystrice
Mel jsem taky jednoho spoluzaka v prvaku na stredni, co se me ptal,kde to je.
Byl z Tesina ...

Olísko (4) napsal 08.05.2013 v 20:36

Uvádiš přesné info.o cestování to máš určiě navigaci.Hoď pro máš GPS. suořadnice té báječné Eifelovky.

kuzmič (15) napsal 06.05.2013 v 20:36

Tys projel Bystřici...???!!!
Kurde, musím s Váma někdy vyjet..

cesil (1) napsal 06.05.2013 v 15:58

Eifelovka je těsně za hranicema po pravé straně - je to tam jak pěst na oko
To že jsi to projel bylo možná i má chyba protože jsem ti neřekl že pumpa je u kruháče...příště to už zmáknem a nikoho zdržovat nebudeš - nejsme střelci ale pohodáři...takže příště to bude už na 100%.
Vím jaké to je nemít práci, ikdyž je to už za mnou a proto ti přeji vše dobré, hodně nervů a hlavně nezoufej, něco se najde...

Negativ (0) napsal 06.05.2013 v 10:17

Vidim ze bez prace tloustnes stejne jako ja

miki22 (0) napsal 06.05.2013 v 09:11

Kde se nachází ta malá Eiffelovka?? Jel bych se na ní taky podívat, když se budu toulat po české krajině.

Tuareg-Tengai (1) napsal 06.05.2013 v 09:02

nj.nj. i muži maj sve dny

• Malé "zakufrování" na velký Sovinec..

Zima se blíží tak třeba využít každičkou chvilku,obvzlášť s kamarády co má člověk nejraději a s kterými se vídá nějak míň a míň Cesta to byla napínavá, plná bloudění díky nepřesnému a sekajícímu se mobilu (asi ťa vymění

Vloženo: 12.10.2017
    Uskutečněno: 09.09.2017
  • Test Jiříkové kamerky.

Tož Jiřík si koupil novou kamerku a tak jsem posloužil jako "model" aby všichni viděli jak,ale vůbec neumím jezdit :-$ No a při té příležitosti jsme se museli stavit na pořádný dlabanec v nóbl restauraci na Maralá

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 12.07.2017
  • Na Marušce...

Pozvání od Jiříka na rozhlednu Maruška nacházející se u obce Hošťálková mezi kopci Trojákem a Bludným se nedalo odmítnout a jelikož jsem chtěl konečně povozit i svého miláčka Karin zamířil jsem na 11 do Havířova ,aby js

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 24.06.2017