Suzuki TL 1000S (1998)

Vlastník atheris
Vloženo 15.6.2011
Aktualizováno 7.8.2011

Vloženo: 07.08.2011, Uskutečněno: 08.07.2011, Stav tachometru: 49800 km, Zhlédnuto: 3x

Koupě nových kotoučů z ebay, oba za 5500 s poštovným. Po neúspěšném rovnání a jednom broušení starých jsem nabyl dojmu, že fakt nemá smysl kupovat nějaký ojetý od neznámého prodejce, max. od někoho, kdo vám je veme zpátky, když budou blbý. Jak jsem se přesvědčil, i desetinka udělá svoje a jak se jednou zkřiví ten hliníkovej střed, tak už to nejde narovnat. Ujel jsem na nich 10km, kdy to bylo perfektní a po ostřejším zabrždění to bylo stejný jako předtím. Při ceně už od 150USD za pár se asi nevyplatí kupovat ojetý. Kdo má 12k na nový, tak to je bez diskuze, ať si koupí originály. Starý kotouče vypadají v porovnání s novými jako hubeňourci, nový jsou mnohem bytelnější, ze silnějšího materiálu, bohužel taky o něco těžší, ale to mě netrápí, nejsem high performance typ, co bazíruje na kravinách, hlavně, že to jezdí tam, kam to pošlu. Brzdný účinek samozřejmě fantastický, není problém postavit na přední kolo. Horší jsou jen desky, budu muset vyměnit za měkkčí typ, zdědil jsem neznámou značku, je na nich napsáno jen racing, což nevěstí nic dobrého, předminulej majitel to vysekal na okruhu, tak to budou asi od něj tvrdý okruhovky. Brzdí to jak o kamení. Až se odhodlám je koupit, tak vyčistim i třmeny, bude v nich asi dost "hnoje".

• Stojan

Koupil jsem si už v říjnu zadní gumu, leží mi v chodbě, protože jsem neměl stojan. Tak jsem si mezi svátky spíchnul za pár minut takovej fofr stojan. Jsou to jen dvě nohy zasunutý do šroubu kyvky, obalený hadicí kvůli od

Vloženo: 24.01.2012
    Uskutečněno: 27.12.2011
  • Destičky + pád

Vyměněny přední destičky za AP Racing 231. Při té příležitosti vyčištění třmenů a rozhejbání zatuhlých pístků. Vše vráceno zpět bez výměny. Moto bohužel padlo na bok při zapíchnutém stojánku na rozmočený hlíně po dešti.

Vloženo: 07.09.2011
    Uskutečněno: 05.09.2011
  • Další úpravy - blatník, kola

Výměna zadního blatníku za originál se zadní svítilnou SPZ. Starý uřezaný je za pár šupů k dispozici nějakému tunerovi. Při té příležitosti jsem se podíval trochu hlouběji, zjistil jsem, že mám cvaklý kabel na ŘJ na 92kW

Vloženo: 07.08.2011
    Uskutečněno: 10.06.2011