Honda XL 1000V Varadero (2009)

Vlastník jawasy
Vloženo 12.2.2011
Aktualizováno 13.2.2011

Vloženo: 05.06.2023, Uskutečněno: 05.06.2023, Stav tachometru: 62500 km, Zhlédnuto: 143x

Naše tradiční vyjížďka na pečeného pstruha do PL pro mne nedopadla nejlépe. Srážkou s protijedoucím autem v zatáčce. Řidič (čech) si to řízl po mé straně a mě tak pro letošek zřejmě předčasně skončila sezóna. Motorka je zřejmě na odpis, ale já vyvázl jen s velmi drobným zraněním. Po oklepaní z toho šoku si až nyní uvědomuji kak malý krůček jsem měl k těm nahoře co to štěstí neměli. Zároveň bych chtěl poděkovat mým kamarádům za pomoc a organizaci všeho kolem přepravy motorky zpět domů l všem kolegům motorkářům co projížděli kolem za snahu nám pomoct. Je vidět že držíme při sobě a tak by to mělo být vždy a všude. Asi ten svět ještě není tak zkažený jak to na první pohled vypadá. Přátelé buďte na cestách na sebe opatrní a myslete i za ty ostatní!

udinar (40) napsal 13.06.2023 v 14:32

Tak tomu se říká pech! Motorky je škoda, ale hlavně že ty jsi celý! Motorka se dá nahradit, ale život a zdraví nikoliv. Drž se kamaráde a doufám, že na jednu stopu nezanevřeš

elvis78 (133) napsal 07.06.2023 v 13:48

všiml jsem si, že lidi si krátí zatáčky vždycky před motorkou a ne jen před motorkou a často neuhnou kurvy zasraný, asi si myslí že jedna stopa nebo i to auto nepotřebuje využít celý svůj pruh k jízdě a pojede si to zkracovat asi prachem a bordelem
a nedávají blinkry, tuhle jsem za to peskoval ženu že to dává na poslední chvíli...
kvůli tomu zkracování, se před zatáčkou někdy nacpu co nejvíc k čáře, lidi reagují
a hlavně furt a furt a furt mobil v ruce a nedávání pozoru na cestu, ženský chlapi je to jedno-mobil je metla lidstva.
Přeji Ti brzký návrat do sedla motocyklu

Clint. (77) napsal 05.06.2023 v 18:06

No rekl bych, dobre to dopadlo, takove stesti v nestesti nemel muj kolega a dobry kamarad z prace tento patek , strašný nešvar téhle doby, každé druhe auto jede levými koly v protismeru do každé levé zatáčky, proč se to netrestá nechápu , tobě přeji rychlé zotavení a i znovuosedlání co nejdřív a co nejméně podobných psychopatů v protisměru

Guga (72) napsal 05.06.2023 v 12:21

Ojój!
Brzké uzdravení vám oběma a co nejdříve v sedle

Juraj22 (169) napsal 05.06.2023 v 09:53

No ty vole takový škody...
Hlavně že tobě se "skoro nic" nestalo Až se zahojí šrámy na duši tak to musíš znova osedlat

• OPRAVA PO HEHODĚ

Skoro hotovo ;-) Ještě pár drobností a varánek zase může brázdit silnice! :-DD

Typ: Oprava
    Vloženo: 04.09.2023
    Uskutečněno: 04.09.2023
  • VÝMĚNA OLEJE + FILTRU

Takřka na den přesně po třech měsících po mé kolizi 3.6.2023 v Polsku, jsem z 90% dokončil opravu varánka a dopřál mu nový olej a filtr. Přešel jsem z Castrolu na Motul.

Typ: Oprava
    Vloženo: 31.08.2023