Suzuki GSX-R 750 (1997)

Vlastník Petriiik
Vloženo 6.1.2011
Aktualizováno 23.1.2014

Suzuki Gsx-r 750 je to sice starší kousek ale je to mazel!!

První dojmy - výborné brzdy a podvozek... jen výkon trošicku chyběl..

Gsxr jsem koupil od znameho ktery nemel cas ji dát do kupy. Plasty meli kazdy jinou barvu. Nasrtikane snad nejakou barvou ve spreji proste hnus. Byla tam ztecena barva atd a stav nebyl zrovna idealni. V te chvili to vypadalo jako koule oleje ale komplet jsem to vsechno odmastil vycistil motor retez atd a minuly majitel motorku nepoznal. Začli jsme motorem a to tak že jsme udelali podtlaky a ventily, vymenily svicky a olej s filtrem. Motorka byla asi po nejakem padu a predni kapota co drzi plexi byla zkracena a bylo tam udelane nejake plexi takze sme to s otcem nalaminovaly a daly do puvodniho stavu tak at se tam muzou dat puvodni zrcatka a plexi. bylo to docela narocne ale ted se to od originalu nerozezna a to potesi. Pak přisel na řadu lak. Komplet se to muselo vybrousit protoze to bylo nastrikane nejakym posranym lakem co ten novy lak rozeziral takze se brousilo zastrikavalo brousilo dokud to nebylo ouka. Nakonec jsem tam hodil vinovou metalizu a cekam az se tam dodelaji polepy tohle vsechno jsme s tatikem stihly za 14 dni a tim mu moc dekuju nic jineho jsme nedelali jen prisly z prace a sup na to. byla to makacka ale stalo to zato. Prodáno a dojebáno novým majitelem klasika :D :D

Petriiik
Petriiik napsal 11.01.11 v 15:16

Díky moc lidi nečekal jsem že se tak bude líbít !!

martingl
martingl napsal 09.01.11 v 20:41

Taky 10b. za praci i za vysledek. Az budou polepy, tak si myslim, ze bude uplne supr

spacir
spacir napsal 08.01.11 v 13:12