Suzuki M 800 Intruder (2005)

Vlastník Cafetony
Vloženo 3.1.2011
Aktualizováno 16.4.2012

Nová belka - ASTONE HELMETS

Vloženo: 31.01.2011, Uskutečněno: 31.01.2011, Zhlédnuto: 7x

Zdravím všechny,
Objednal jsem ji u svého kamaráda na jeho doporučení, který mi dělá servis na vetřelce a po jeho najetých 360.000km na motorce za cca 6let
má jistě dost zkušeností a může poradit s výběrem jak vhodné přilby, tak s moto oblečením.
Když jsem ji nasadil na hlavu, tak okamžitý pocit jak sedla byl výborný a celkové zpracování a ovládání nemá chybu. Za cenu 3.300 kč to byla super volba. Další impuls k tomu, aby se už sakra oteplilo a dalo se projet
Odkaz na web: http://www.mcf.cz/a...ndex.php?x=vyklapeci

SUN VISIO
Přilba s výklopnou bradou, vnitřním kouřovým plexi. Je vyrobena z ABS plastu, který je velmi lehký, pevný a pružný. Interiér této přilby je vyjímatelný, antibakteriální a samozřejmě pratelný. Přilba má větrací uzavíratelné otvory na bradě a na čele. Zapínání rychlopřezkou. Tento model je v mnoha barevných provedení.

Stručný přehled:
- přilba s výklopnou bradou
- materiál ABS plast (pevný a pružný, výborná absorbce nárazu)
- SOLAR VISOR - vnitřní sklopné kouřové sklo
- vyjímatelný, pratelný interiér
- velký bradový deflektor
- přezkové rychlozapínání
- homologace ECE2205
- velikosti XS až XL

Cafetony (1) napsal 06.02.2011 v 21:27

Komentuji sám . Přilba vyzkoušena a nemá chybu. Všem doporučuji

• Super neděle. No nevyjeď :-)

Na včerejším foru jsme s příznivci jedné stopy dohodli, že se v 13:00 sejdeme na benzině, dáme cigárko a hnusný kafe z kelímku. K mému překvapení se nás původně sešlo asi 11 motorek a na samotnou spontální projíždku vyra

Vloženo: 06.02.2011
    Uskutečněno: 06.02.2011
  • Itálie

V dnešních dnech ladíme letní dovolenou do Itálie. Připadá na první červencový týden od 1.7. - 10.7.2011.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 31.01.2011
    Uskutečněno: 31.01.2011
  • Doplňky

Po velmi malých zkušenostech musím konstatovat, že budu některé věci dolaďovat. Dalšími drobnými doplňky, které budu zřizovat budou rozhodně: - Helma vyklápěcí - Z důvodů letní dovolené také navigaci - a 12V zásuvka

Vloženo: 20.01.2011
    Uskutečněno: 20.01.2011