Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník Schimi
Vloženo 29.10.2010
Aktualizováno 30.12.2019

Vloženo: 23.10.2011, Uskutečněno: 16.07.2011, Stav tachometru: 38500 km, Zhlédnuto: 6x

Tak po roce snění jsme se nakonec mezi véstromáky domluvili a v pěti vyrazili poznat Bosnu -> Černou horu -> Albánii -> a zpět přes Chorvatsko. Letos už vyšlo i počasí, krásně jsme si to užili a o zážitky nebyla nouze
Stromek opět nezklamal a šlapal skvěle, 4000 km bez jediného zaváhání, ve skupině standartně papal nejměné, poté jsem byl nařčen že ho moc šetřím, ale proč jsem měl nejsjetější pneu (všichni jsme měli čerstvě přezuté TKC 80) mi už nikdo nevysvětlil (no protože jsem za to tahal )
Pár obrázku z poznávání cizich kultur, zvedacího výcviku, seznamování s bosenskou milou policii (jednou zdarma a podruhé 500,-), prozření proč je albánie zemí mercedesů a že zřejmě neznají popelářskou službu.

• Pneu + řetězovka

Opět chvála na další e-shop moto-pneu.cz rychlé jednání, ochotný přístup. ráno přijíždím na výměnu pneu za špunty continental TKC na které jsem se tak těšil (zejména kvůli stále častějším couračkám po polňačkách, ale teď

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 07.07.2011
  • Údržba

Máme za sebou od jara další 3000 km, mohla být víc hodně času mi sežral závěr studia - tvorba absolventské práce a poctivá příprava na absolutorium, ale vše dobře dopadlo, tak zase jezdíme. Chystáme se opět na dovoleno

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 01.07.2011
  • Zase jezdíme

Původně jsem chtěl stroma jen nechat proběhnout na volnoběh, aby mu nebyla ta zima tak dlouhá, ale nakonec jsem neodolal, nasadil do hader zimní vložky a vyrazil, mrzlo -6°C, lidi hráli hokej a ja si vychutnal lednových

Uskutečněno: 09.01.2011