Suzuki M 800 Intruder (2009)

Vlastník Joshuax
Vloženo 2.10.2010
Aktualizováno 1.7.2023

Vloženo: 10.10.2010, Uskutečněno: 10.10.2010, Zhlédnuto: 14x

Venku je sice porad krasne, ale teplota jde pomalu a jiste dolu, coz je co si budeme povidat na tom bajku znat cim dal tim vice.

Zatimco vcera jsem potkal 3 bajkery jeste nez jsem vyjel z te nasi vesnice, tak dnes to bylo o kus slabsi. Pravda, sam jsem si vyjel jenom na hodku kolem druhe, kdy ta teplota byla preci jenom asi nejpriznivejsi, ale pak se zacalo ozyvat prochladle koleno, takze jsem byl nucen otocit zpatky.
Preci jenom ted to jeste neni na zadne motovylety, ale je potreba zajizdet, takze se snazim pridat alespon nejake ty kilometry, prohrat motor, sem tam tomu dat trosku pocitit, ze vzdycky to tak uplne kadla kadla nebude a taky je potreba zjistit, co se vsechno povoli a podobne :o)
Takze to bylo dnes spise o jezdeni tady okolo, zadny velky vzdalovani.
Na fotky jsem se vazne vyprd, byl jsem rad, ze jsem alespon trochu v teple, navic jeste nemam brasny, takze zatim nemam ten fotak kam dat :o)
Pokud budu chtit jeste neco najezdit, bude potreba navstivit nejaky motokram a poridit nejake to termopradlo.
Predpoved zatim hlasi jasno, ale ty cisla jsou porad nizsi a nizsi...

• A uz je fuc :)

Tak jsem po nejakych 6ti letech poslal masu do sveta. Nemel jsem na ni cas. Stav nove motorky, na tachaci 9200km, novy majitel bude mit zanovni stroj :)

Typ: Prodej
    Vloženo: 12.08.2016
    Uskutečněno: 12.08.2016
  • 250 km na pohodu

Nedele, krasny pocasi, co si prat vice ? Snad jen, aby ti silnice konecne nekdo opravil a ten sterk smetl alespon ke krajnici... Ale jinak bylo vazne dobre. Vyrazeli jsme kolem pul jedne, prvni zastavka po zahrati vy

Vloženo: 03.04.2011
    Uskutečněno: 03.04.2011
  • Listopad a 20°C ? Proc ne !

Kdybych pred cca peti lety nejezdil 6. ledna, tak bych se mozna i divil, ale co si budeme podivat, takovy listopadovy den jako byl dnes, bychom si jiste nechali libit casteji. Uz od rana stejne jako vcera teploty sly ho

Vloženo: 14.11.2010
    Uskutečněno: 14.11.2010