Honda CBF 500 (2007)

Vlastník Tugar747
Vloženo 12.8.2010
Aktualizováno 25.8.2011

Zimní dovolená pro mazlíka - rekap sezóny

Vloženo: 01.01.2011, Uskutečněno: 01.01.2011, Stav tachometru: 34700 km, Zhlédnuto: 2x

No tak sezóna to byla zajímavá. V červnu bylo deset stupnů a pršelo, v červenci soused na motorce zkolaboval horkem a v srpnu byl v Krušných horách první sníh. Ale jinak se dalo jezdit od konce Března do listopadu. Začínal jsem na Yemaze a skončil na Hondě. Obměnil komplet vybavení a dakrát s motorkou ležel. Yamaha mi uklouzla v zatáčce na parkovišti a ohnula si řadičku do neřaditelna, takže hurá do servisu. A Hondu jsem já blbec postavil mírně z kopce s neutrálem. Mysleje, že jsem tam nechal rychlost a že se rozjíží protože pouštím spojku jsem místo brzdy, vymáčkl výše jmenovanou spojku a pak už jsem jenom nadával a zvedal. A stejně za to může ten čokl co se ke mě řítil, že sem pak moc nedával pozor . No sezóna se moc povedla najel jsem něco přes 13000km, získal spoustu zážitků a sbíral hodně zkušeností některé byly přijemné, některé naopak. Potkal jsem pár přátel a s nimi i bez nich objevoval Krásy naší země jak jsem jí do teď nikdy neviděl. V tom hodlám pokračovati v další sezóně a rád bych vyjížděl i za hranice. No Hondičce chystám na jaro pár úprav. Nic extrémního, jenom čiré blinkry, o fous jasnější světla, K&N filtr , asi řetězovku, destičky a náplně + všechno další co řekne jarní kontrola že to chce vyměnit.

P.S.: Jo a toho kdo na CBF500 vymejšlel uložní baterie a přístup k ní bych nejradši nakopal. Jinak je to stroj naprosto luxusní a jako vzstup do vyšší kategorie prostě super.