KTM EXC 250 (2005)

Vlastník crasherx
Vloženo 17.6.2010
Aktualizováno 16.4.2022

Vloženo: 02.07.2010, Uskutečněno: 20.06.2010, Zhlédnuto: 2x

Vzhledem k tomu, že jsem si motku dovezl ve středu a čtvrtek, pátek sobota jsem byl od ráno do večera v hókně, tak jsem si zatím ježdění moc neužil. Jasný, něco tam bylo, ale to bylo vždycky tak na půl hoďky - hoďku před spaním. Takže fakt nic extra, žádný pořádný ježdění...
Tož jsme se se sósedem a jeho bráchem, který nám dělal testovacího jezdce a videonahrávače domluvili a ve středu z lehka po obědě jsme vyrazili přes naše lesy, luky, pole a háje do pohořelic k Benzině, abych měl za co jezdit. Hold ještě to nemám tak dobře vošéfoný jak sósed, že jenom ráno nachystá love a kanystr a odpoledne je plné 98 nebo 100 oktanovýho benálku
Jak sme se z Pohořek vraceli, tak sme to vzali do zadu k ASE a dali sme si na chvilu voraz u takovýho pěknýho dvojkopečka.
Samozřejmě to tomu bláznovi nedalo, objel kopec, navrchu zastavil a začal sešlapávat asi metrový až dvoumetrový bodláky, kterýma byl porostlé celé kopec, aby sme to mohli někudma sjíždět a vyjíždět.
Já si dal mezi tím pár kondičních koleček, vyjezdil pěknou mini trasu a pak jsem mu šel pomoct. Po chvilce sme na to skočili a začli dračit.
Nejdřív jsme si párkrát vyjeli ten menší kopeček, pak párkrát sjeli ten velkej, dali voraz no a pak, plní adrenalinu, jsme tomu šli troche voroštovat a začli jezdit rychlejc ten menší kopec, takže se tam ukázalo pár menších skoků. Sice to bylo vesměs tak kolem dvou metrů, ale na to, že to byla v podstatě moje první vyjížďka (a ne jednou sem byl posrané až za ušima, že todle přece nemůžu ani náhodou vyjet ), tak si myslím, že celkem v poho
Nejvíc mě dostal jeden jump, kdy sem dopadl na zadní a pak po něm jel ještě pěknou chvilku. Sice sem netušil, jak sem to udělal, ale pocit to byl brutální O A jako zlatý hřeb odpoledne mě sósed s bráchou vyburcovali k mímu prvnímu opravdovímu víjezdu (tak cca 15metrů při celkem slušným stoupání). Asi třikrát jsem si zvopákl všechny jejich instrukce a ... PODAŘILO SE! Sice jsem to vyjel troche křivo, ale vyjel a hned na poprvní, takže jsem logicky musel znova a znova, až sem musel zase přepnout na rezervu a tak jsme se vydali na piankovou cestu domů
Když to shrnu, tak euforie upe maximální, teď jen přežít zbytek dovolené u známých v Dalmácii a hned jak dojedu, tak musíme dat repete!!!

Bahnu zdar 8-)

• prdel, prdel a sem tam předek O:-)

Tož dneska sem byl jen tak trénovat jízdu po zadku a stavění na předek. Všechno už mám opravený a až na gufera ve 100% stavu, tak jsem mohl dát zrzce trošku pokouřit. Na to zadní to celkem de, ale udržet se tam chvilku,

Vloženo: 06.04.2011
    Uskutečněno: 06.04.2011
  • Gaerne G-React ORANGE

Tak a je to tu! Konečně po měsích odříkání a šetření sem si je konečně mohl obědnat a až z daleké Itálie mě došly moje vysněný papučky na zrzečku: Gaerne G-React v oranžové verzi :-) Zatim sem se v nich prošel akorát pár

Typ: Koupě
    Vloženo: 01.04.2011
    Uskutečněno: 01.04.2011
  • První brázda

Páč sem si po týdnu na horách cca 16.března pěkně dojebal kotník, tak sem byl aspoň na dva týdny mimo. To mě teda řekl doktor. Mě to samozřejmě nedalo a už po týdnu a půl, když nám tu tak krásně svítí sluníčko, sem musel

Vloženo: 01.04.2011
    Uskutečněno: 30.03.2011