Suzuki AN 400 Burgman (2004)

Vlastník rof-pisek
Vloženo 21.5.2010
Aktualizováno 6.9.2010

Vloženo: 10.06.2010, Uskutečněno: 04.06.2010, Zhlédnuto: 2x

Konečně nechčije. :D Neváhal jsem, natankoval plnou a huráá na výlet... Písek - Tábor po hlavním tahu, pěkně na pohodu, žádnej spěch... Tábor - Soběslav byl trochu horší, dal jsem si kolonu cca 40 aut, stále prudká akcelerace mezi autama při předjíždění pěti šesti aut najednou, než zas něco jelo... Opět se potvrdila výhoda jednostopého stroje. Za 2 minuty jsem předjel to, kde bych autem tak 15 minut se táhl...:) Dom pak na Tejn a dál, opět jízda na pohodu. Zároveň jsem ozkoušel jízdu v noci. Světla svítí výborně, ale přece jen má motorka kratší dosvit než auto... Dálkové super, je vidět poměrně dost daleko... Takže zatím se názor nemění - stále super koupě, které nelituju ani v nejmenším..:)

• 05. 06. 2010

A hurá na další výlet.. :D Opět plná a výlet směr České Budějovice a dále na Český Krumlov a dále na Rožmberk. Nádherná cesta, skútřík se nenechal zahambit ničím... Do kopců táhne pořád, z kopců ještě líp :D a hlavně -

Uskutečněno: 05.06.2010
  • 30. 5. 2010

Tak. Skútřík má po servise, olej, náplně vyměněny, stav skútru velmi dobrý. Takže prej dobrá koupě. :D Najeto už nějakých 300km, spotřeba cca 3.5 litru plus minus nějaká desetinka. Skútr už jsem projel i s "baťůžkem".

Uskutečněno: 30.05.2010
  • 23. 5. 2010

23.5. A rafička kecala, jak jinak.. :D Spotřeba 3,8l při dotankování z plné zpět na plnou... Takže celkem dost slušná spotřebička a pro mě osobně obrovské překvapení.. :)))

Uskutečněno: 23.05.2010