Jawa 250/559 panelka (1967)

Vlastník pospa5
Vloženo 1.4.2010
Aktualizováno 16.3.2015

Originální Panelka, která mě zatím nikde nenechla :)

První dojmy - Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa

Tak tuhle motorku jsme kdysi dovezli domů, respektive dojela 100 km po vlastní ose, protože vše bylo narychlo a já neměl vozejk. Na fotkách na inzerátu vypadala sice trošku líp než ve skutečnosti, nicméně v dnešní době by to s jinou asi nebylo o moc lepší a tak jsme se rozhodli motorku vzít. I přes některé né moc estetické detaily celkový dojem budí dobrý, má originální lak i s linkami, pěkné chromy.. Asi jediné vady na kráse jsou oloupaný lak na části nádrže, odřené kryty pružin na předním pravém tlumiči a špatný chrom na pravém tlumiči. Z motorky ale nechci dělat nějakou leštěnku stojící v garáži, ale chci něco na ježdění a myslím, že pro tyto účely bude dostatečná.

Po koupi jsem udělal GO spodku motoru, trochu slícoval kanály, udělal GO tlumičů a podobně.

diverzant
diverzant napsal 16.05.10 v 18:27

Pěkný originál

pospa5
pospa5 napsal 05.04.10 v 16:50

tak lak by měl být originál, ale kdo ví...každopádně si ji chci nechat co nejdýl. ..a díky

mraaza
mraaza napsal 02.04.10 v 19:34

tohle je bomba stav akorat kdovi jak je to s original lakem, protoze minimalne zadni blatnik nema originalni zlate linkovani - uhel sbehu linek neodpovida originalu

MaxMI16
MaxMI16 napsal 02.04.10 v 14:30

Já bych taky řekl že na svoje stáří je super 10b

klik
klik napsal 02.04.10 v 09:50

co bys chtel vzdyt vypada moc pekne a navic v puvodnim stavu a to ja ocenim