Yamaha XV 1100 Virago (1993)

Vlastník kldr
Vloženo 17.3.2010
Aktualizováno 20.5.2015

Vloženo: 12.02.2013, Uskutečněno: 28.07.2012, Zhlédnuto: 3x

Další z mnoha vyjížděk s K1400. Je ale faktem, že tyhle monstrakce už pozvolna začínám omezovat jen na pár akcí do roka - přeci jen si člověk mnohem víc užije cestu v bandě maximálně sedmi motorek perfektně sehranejch kámošů, než když jede motorek 50 a víc. To už je spíš na efekt pro čumily kolem silnice, ale jet takhle po okreskách štreku víc jak 200 km už tak moc zábavný není. Ani ta rychlost už není extra cestovní

• Průzkum lipenska

Protože moc motorek nejezdilo a cesty kolem Lipna byly ještě bez lupenů - tudíž všude krásně viditelno, tak jsem vyrazil naposledy s nastrojeným Viragem. Pak už šlo dolů plexi a nějaký další serepetičky. No moc už toho

Vloženo: 30.08.2015
    Uskutečněno: 21.03.2015
  • Jihočeská Anabáze - Poslední vyjížďka 2014

Kdo by to byl řekl, že se tak převelice snadno přesedá na praktičtější motorku. Původně jsem myslel, že Varadero bude kvůli své obludnosti a hmotnosti jen na delší štreky a dovolený a nakonec z Viraga sundávám plachtu je

Vloženo: 14.01.2015
    Uskutečněno: 26.07.2014
  • U Medvídků

Po dlouhé době opět na profláknutý Lipnotrase, spojeno s návštěvou našeho méďy - zakoupilo nás ho, kdysi z hecu, sedm "Káčkařů" (K1400), vymódili jsme ho po chopperácku a na zádech vybavili deníčkem pro zápisy. S K1400 u

Vloženo: 14.01.2015
    Uskutečněno: 25.05.2014