Husqvarna SMR 610S/TE 610E (2000)

Vlastník lubom65
Vloženo 11.3.2010
Aktualizováno 4.1.2018

Vloženo: 19.12.2011, Uskutečněno: 17.08.2011, Stav tachometru: 33500 km, Zhlédnuto: 17x

Dlouho plánovaná akce s celou partou se vydařila na 120% . Zaplnili jsme skoro půlku kurzu. Něco jsme se přiučili, něco osvěžili a hlavně jsme pak mohli řádit až do večera při volných jízdách. Vyjet si tam tentokrát na Huse se ukázalo jako správná volba, ta mi na tomhle okruhu neskutečně sedla . Až jsem nevěřil, co si můžu i na drapáku dovolit. Loňská akce, ke které jsem se úplně náhodou přimotal s Kingem mi díky váze a výkonu motorky do malých zatáček vůbec nesedla. Opravdu povedená akce mi pomohla i zapomenout na to, že den předem jsem "složil" Kinga u Kolína .
Foto&Video na Rajčeti

Jestli se bude akce za rok opakovat, je na řadě zase Drobeček...

• Posázaví + pahorek Zlatníky "za sucha" pokořen

Turistická vyjížďka "kolem komína" posázavím >>> celé video zde <<< a ten "drn" u Zlatník tentokráte myslím netřeba komentovat ... :-DD http://www.youtube.com/watch?v=7n_IOY6Uib0

Vloženo: 28.06.2011
    Uskutečněno: 27.06.2011
  • Příprava na sezónu 2011

Letos čeká Husičku po najetých 30 000 km, nejvíce operací +o( . Od přezutí pneumatik, výměnu oleje a filtru, chladicí kapaliny, vyčištění vzduchového molitanu, až po seřízení ventilů. Dostane nové spojkové lanko, staré s

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.02.2011
    Uskutečněno: 14.02.2011
    Tachometr: 32000km
  • 2hodinový zákys u Zlatník

Nepovededená sólová akce "mimo civilizaci" :-( . Tak dlouho mě lákala u Zlatník navážka hlíny ze stavby dálnice, takový malý Říp, až jsem si jednou našel čas a odhodlal se to tam prozkoumat. Začal jsem bohužel ze špatné

Typ: Havárie
    Vloženo: 26.06.2011