Suzuki GSX-R 750 (2001)

Vlastník Bend
Vloženo 2.1.2010
Aktualizováno 2.1.2010

Tahle suzka je opravdu bomba stroj a je to splnenej sen.

na tuhle motorku jsem se tesil uz moc dlouho a asi jeko kazdy jsem si prosel pres vsechny ty fichtly simsony 350-ky a cekal na vysneneho sportovniho japonce. \r
Na gsx-r jsem si zvykal celkem dobre do zatacek jde sama a pri sportovnejsi jizde teprve poznate co tahle motka opravdu umi. \r
Sportovni jizda je to co tahle motorka umi asi nejlepe ale neni problem ani s cestovanim na kratsi vzdalenosti. precejen je to sportovni motorka a posez i sedlo tomu odpovidaji a po dvou az trech hodinach v sedle se uz zacnete kroutit jak mokry prkno.\r
No a co zaverem asi jen kratky souhrn sportovni jizda je super to je za 10 bodu. Ve meste se taky neztratite ale pri vzprimenem popojizdeni zacnou tuhnout ruce 7 bodu. spotreba neni spatna a podle stylu jizdy se pohybuje od 7 do 10 litru. Brzdy jsou slusne 8 bodu.\r
jednoduse receno u me to byla laska na prvni pohled

dodasek
dodasek napsal 21.10.10 v 17:01

a ještě tahle barva...už to mluví samo za sebe gejza je prostě gejza

wries
wries napsal 30.01.10 v 11:39

Super, K1 je nejhezčí. Dobrá volba, kolego

PATYN
PATYN napsal 07.01.10 v 23:20

Ty kráávo... jak ja tyhle K1+ Miluju..a Topbě jí opravdu zavidím Ty barvy... no máš se čím chlubit... hodně km bez nehod přeju

libor64
libor64 napsal 06.01.10 v 12:15

super stroj a v pěknejch barvách ,tak ať slouží a spousty nádhernejch kiláků vžda aspoň jedním kolečkem na zemi ,za plnej počet

konros
konros napsal 03.01.10 v 14:21