BMW R 1100 GS (1995)

Vlastník Sema
Vloženo 25.11.2009
Aktualizováno 1.6.2021

Vloženo: 14.09.2015, Uskutečněno: 08.06.2015, Stav tachometru: 101283 km, Zhlédnuto: 3x

Motovýlet na Balkánský poloostrov. V červnu tohoto roku jsem vyrazil na okruh zeměmi bývalé Jugoslávie. Přes Rakousko do Slovinska jsem jel již mockrát, poprvé průsmykem Jezersko, což tímto doporučuji. Ve Slovinsku jsem strávil jednu noc, a po krátké prohlídce Lublaně zamířil do Chorvatska.
Projel jsem NP Severní Velebit a jel se podívat ke kaňonu řeky Zrmanja, kde se natáčely filmy o Vinnetouovi. Téměř opuštěným vnitrozemím jsem projel do Bosny a Hercegoviny, kde jsem krom přírodních krás prozkoumal města Sarajevo a Mostar. Vrátil jsem se na do Chorvatska, abych se konečně podíval do Dubrovníku, ale zase mi to nějak nevyšlo. Večer u moře byl ale dobrou náhradou.
Po přejezdu do Černé Hory jsem ještě před Bokou Kotorskou zahnul pryč od pobřeží, a kochal se krásnými místy-například kaňony řek Piva a Tara, a vysokými štíty pohoří Durmitor, Dalším (a prvním dosud nenavštíveným) státem při mé cestě bylo Srbsko. Vyjel jsem (výtahem, ne na motorce) na znovupostavenou televizní Avalskou věž, odkud je krásný výhled nejen na Dunaj a Bělehrad. Přes značné (v motooblečení až nesnesitelné) vedro jsem si alespoň trochu srbské hlavní město prohlédl a přes maďarské pláně zamířil k domovu. Výlet byl dlouhý 3800 km.
Fotky z cesty na rajčeti.

Kire640 (21) napsal 15.09.2015 v 09:03

Nádhera

• Rozloučení

Dlouhých téměř 12 let, 92000 km, spousta krásných výjezdů. Na ten poslední jsem vyjel o víkendu a v pondělí motocykl prodal.

Typ: Prodej
    Vloženo: 01.06.2021
    Uskutečněno: 29.05.2021
  • Zářijová víkendovka

Ač to vypadalo, že v září s kamarády nevyjedu, nakonec se to povedlo. Vzal jsem vyvětrat Hrocha a vyrazili jsme se podívat na naše oblíbené místo nedaleko Klatov. Jeli jsme přes Kralovice (kde jsme přečkali drobnou přepr

Vloženo: 06.09.2020
    Uskutečněno: 06.09.2020
  • 10 let

Letí to. Hrocha mám už 10 let. Moře zážitků během najetých 90 000 km. Tak jsem to oslavil malou vyjížďkou po Křivoklátsku. Najeto 188 km.

Vloženo: 23.11.2019
    Uskutečněno: 23.11.2019