Honda CBR 125R (2004)

Vlastník crasherx
Vloženo 30.9.2009
Aktualizováno 26.4.2010

Konečně je můj B-)

Vloženo: 01.10.2009, Uskutečněno: 20.08.2009, Stav tachometru: 19150 km, Zhlédnuto: 3x

Toš mazel už má všecky plasty tam kde maj být a ještě se svým původním majitelem přicestoval až k nám do Žabčic, kde jsme sepsali nebo spíš podepsali kupní smlouvu. Potom jsem musel ještě rozbít moje prasátko a dát jeho obsah do rukou již zmiňovaného pův. maj. a tak se stalo, že ony penízky, tak poctivě a drsně po dlouhých letech šetřené a strádané také změnily majitele
Ničeho nelituju!

• Žabčice - Brno - Daglas a z5

Konečně jsme se nějak domluvili a je to tu. Jedu se mrknout do Doubravic za dvěma skvělejma ženskejma a jejich dvěma skvělma slečinkama, který beztak vrněj u nich v garáži:-) Nejdřív jsem přemýšlel, jak tam pojedu, ale

Vloženo: 25.10.2009
    Uskutečněno: 31.08.2009
    Tachometr: 20020km
  • Do hókny a ještě dál

Toš dneska jsem se konečně vypravil do práce ne vlakem, busem a pěcha, ale pěkně na svým Mazlíkovi. Řeknu vám, je to sakra rozdíl. Třeba dneska jsem měl na osmou, tak jsem si pěkně v sedm vstal, v klídečku se nasnídal, o

Vloženo: 25.10.2009
    Uskutečněno: 24.08.2009
    Tachometr: 19450km
  • Rohlíky a okresky

Tak dneska ráno jsem dostal za úkol jít nakoupit ňáký to pečivo a ještě cosi, tak jsem se nebránil a zajel na Mazlikovi vedle do Židel do penáče nakoupit:-) Probuzení to bylo krásný, akorát mě štve, jak tam maj ještě všu

Vloženo: 04.10.2009
    Uskutečněno: 22.08.2009