Yamaha FZ6 Fazer S2 (2009)

Vlastník CHARLIE69
Vloženo 6.8.2009
Aktualizováno 20.6.2010

Vloženo: 10.10.2009, Uskutečněno: 10.10.2009, Stav tachometru: 5500 km, Zhlédnuto: 2x

Tak a je to za námi ,,sezóna 2009,, pro nás skončila. Počasí mě a mou japonskou perlu zahnalo do garáže k ustájení.Nalítal jsem za letošní sezónu 5500km, což určitě nestačilo k tomu,aby jsme se oba poznali a mohli si na 100% důvěřovat.Po celou dobu jsem se ji snažil rozmazlovat nákupem doplňků jako byla zásuvka,padáky,proužky na kola,tank vak,navigace,kůže a trochu komunikace formou Interphone F4.Příští sezónu jsem ji slíbil několik kufříků od GIVI a moto dovolenou v zahraničí.Otřepané,, Slibem nezarmoutíš,,bych nechtěl praktikovat,ale co já vím co se může stát? Další sezóna z mého pohledu je sakra daleko.
Po dvou a půl měsících strávených v sedle můžu říct,že jsem vděčný za správnou volbu co se týče mota a obsahu se 100 kobylkami. V některých situacích jsem je rád využil.Nikterak nezastírám,že jízda na ní mě absolutně pohltila a hodlal jsem se ji věnovat jakoukoliv chvíli a kdykoliv to bylo možné. A teď nezbývá nic jiného než ji vyčistit nakonzervovat a uložit k zimnímu spánku.Chodit ji obhlížet jestli ji něco v té zimě nechybí.
Děkuji všem kamarádům a kamarádkám v jedné stopě,že mě zasvětili do tak nádherného života,kde se dá vyvětrat hlava a poznat tolik nepoznaného.Děkuji i tomu co mě nezahrnul do letošních policejních statistik, které jsou opět pro motorkářský svět velmi smutné.
Jak drasticky a razantně Svatý Petr ukončil motosezónu 12.10.09.viz foto.
,,HAPPY NEW SEASON 2010,,

• SRPEN ZA KAMNA VLEZEM

Je to tak, za celý měsíc jsem najezdil tak málo,že bych se měl stydět. - je to smutné konstatování letošního léta,ale klasik to řekl lépe,, Způsob tohoto léta, zdá se mi poněkud nešťastný,,Výlet do HARACHOVA na LES KRÁL

Vloženo: 10.09.2010
    Uskutečněno: 31.08.2010
  • MORAVSKÉ POMEZÍ

Počasí bylo vlahé a ukázalo se, že vedro není věčné. Zabalit pár nezbytných věcí a hybaj na 2 denní výlet.Teda nejdřív na garanční prohlídku. Vrchlabí,Nová Paka(K2 servis), Jičín, Poděbrady, Chlumec nad Cidlinou, Pardubi

Vloženo: 31.07.2010
    Uskutečněno: 27.07.2010
  • Garanční prohlídka + BOTIČKA

Olejíček a filtříček a navrch slušivá Continental Conti Roud Attack. Uvidíme původní guma (Dunlop) vydržela bezmála 10000 km.Vyčištění řetězu a namazání - jinak bez závad.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.07.2010