Hyosung XRX 125 (2008)

Vlastník LANdič
Vloženo 31.5.2009
Aktualizováno 11.10.2009

Vloženo: 08.09.2010, Uskutečněno: 31.07.2010, Zhlédnuto: 8x

Tak je to zase tady dlouho očekávaný motožabák 2010. Už několik měsíců dopředu jsme se s Wácou těšili až zase vypukne náš nejoblíbenější srázek. V sobotu ráno jsme ještě s Michalem(yamaha RD 350) vyrazili do Turnova, kde už na nás čekal Wáca, v turnově jsme si řekli kudy pojedem a vyrazili jsme směrem na Jíčín, Hořice, Náchod a DOLNÍ RADECHOVÁ tentokrát už jsme jeli na jistotu a tak jsme byli v Radešce mezi prvními. Takže jsme měli dost času na to abysme postavili stany, zaplnili břicho jídlem a chvíli před Spanilkou jsme se setkali s Editou a Michalem příjemně jsme pokecali ale po chvilce jsme vyrazili na vyjížku. Motorek bylo kolem stovky takže takový "rodinný" sraz Spanilka byla poměrně dlouhá ale zase s menší offroadovou vložkou po návratu z vyjíždky jsme ulidili naše stroje a společně jsme se účastnili různých soutěží nepř. hod sudem, jízda na "antikole", no prostě jsme se nenudili ale večer začla ta pravá zábava! Hrála nám kapela "Uhaste Ester" trošku jsme popíjeli, tancovali no užívali jsme si jak se sluší a patří dokonce jsem zvládl odvézt Editu domu na kole s obráceným řízením, no záchvat smíchu jsme dostali už při výjezdu z kempu a nešlo přestat horší však bylo ráno, jelikož jsme nemohli najít nic k pití. nakonec jsme zbalili mokrý stany, navázali bagáž na moto a s pocitem že prostě musim chcípnout jsme se vydali zpátky domů. Jelikož je hlad docela špatnej společník na cesty v Náchodě jsme si dali snídani na parkovišti, dotankovali jsme benzín a čekala nás dlouhá cesta domů a už se zase těšíme na další motožabák :)

• Homemade držák na foťák

Tu na mě jednou přišla touha užívat si ježdění i když není možnost dostat se na moto. Zima je dlouhá, moje tvořivost se hlásila o slovo a je přeci paráda kochat se našimi zážitky z Off roadových vyjížděk a spanilých jízd

Vloženo: 14.02.2010
    Uskutečněno: 14.02.2010
  • Motožabák 2009

V Sobotu 1.8.09 sme se s partou rozhodnuti užít si sqelej víkend mezi motorkáři na srazu v Dolní Radechové kousek od Náchoda. Cesta byla dobrá protože Ondra měl na Dandyně navigaci nemuseli jsme bloudit, i přes nástraho

Typ: Sraz
    Vloženo: 19.12.2009