Kawasaki ER 5 (1999)

Vlastník istonbike
Vloženo 1.5.2009
Aktualizováno 5.11.2010

Vloženo: 25.10.2010, Uskutečněno: 23.10.2010, Stav tachometru: 16843 km, Zhlédnuto: 7x

Jak symbolické a všiml jsem si toho až dneska číslo 71 je rok mého narození a zároveň těžkého rozloučení s mým milovaným Dráčkem.
19.10. v úterý jsem do bazaru vložil jen tak z prdele svou Kawu s tím že jí vlastně ani moc prodat nechci cenu jsem dal 50t což na rok výroby a momentální ceny i novějších ER5 bylo hodně. (na druhou stranu stav a doplňky mluvily samy za sebe ) Nepočítal jsem s tím že se někdo ozve Jaké bylo moje překvapení když už ve středu kolem 3 hodiny zvonil mobil..."dobrý den",máte ještě ER5,až jsem se musel zasmát "ano mám" sám budoucí majitel uznal,že během necelých 24h je těžko takovou věc prodat Po pár minutách rozhovoru řekl, že se ještě ozve...no a potom volal každý den a domluvili jsme se že v sobotu v 11h přijede až z Brna. V sobotu přesně v 11h zvonil že jsou tady. Hned mi řekl že z počtu zhédnutí inzerátu asi 60x bylo jeho minimálně 40 Prostě láska na první pohled Jeho poradce mašinu pořádně prohlédl uznal že je v bezvadném stavu a nádherně udržovaná,jen že řeťězovka a zadní guma by potřebovaly výměnu...což jsem uznal. Pak požádal o zkušební jízdu. Souhlasil jsem s tím že chci vidět peníze a budoucí majitel tady zůstane. Dráček chytl na první ťuk a oba spokojeně poslouchali blafání vyladěného srdíčka podpořeného laďáčkem Po návratu začly drobátko problémy...při brždění motorem kolem 3000ot a puštění řídítek se řízení hodně rozvibruje (90% ER5) i lepších mašin. Hodně to poradce překvapilo (mimochodem majitel litrového Fazera :_)) a začlo smlouvání špatná řetězovka,asi původní ale naprosto bezchybná aku, ojetá guma a hlavně ty vibrace. Sleva směšná 2000,- kč leč s majitelem jsem byl dohodnutý,že kufr Givi V46N který jsem si chtěl nechat mu dám a cena zůstane 50t...bez smlouvání Šlo o princip a tak jsme se chvíli handrkovali, já přidal mazání a čišťění na řeťěz ,drahou leštěnku cena 50t poradce 2t sleva Né neprodám...nemusím ani moc nechci Budoucí majitel nevydržel a konečně se ozval "neodjedu s prázdnou chci jí je nádherná 50t" a podal mi ruku S teď už vlastně Novým majitelem zatím bez ŘP, jsme odešli sepsat smlouvu a poradce se mezitím hodil do komby. Po předání peněz a papírů jsem se rozloučil naposledy s Dráčkem v oku zamáčkl slzu a kluci...mimochodem super sympaťáci odjeli směr Brno. Majitel autem poradce na Kawě. Večer se ozval N.MAJITEL že dojeli v pořádku kolega motorku chválil,že jela skvěle a i majitel se taky doma konečně projel...poděkoval za super jednání a nádhernou KÁWU a řekl, že jí jdou spolu s rodinou obdivovat Přeji mu ať mu slouží ku spokojenosti a TOBĚ DRÁČKU ať se máš u N.M. stejně dobře jako u mně !!! Sbohem...a teď hurá vybírat NOVÝ STROJ bude to...FunBike s malým výkonem,parádním krouťákem a jednoválcovým srdcem pro mně SEXY ITALKA...a víc neprozradím Každopádně záloha už je zaplacená!!!

Cmelak007 (0) napsal 06.11.2010 v 09:51

Ahoj, za takový vymazlený skvost musí být majitel šťastný!

TomtheGreat (0) napsal 02.11.2010 v 22:29

Loucit se s masinou, ktera je srdecni zalezitost je jako loucit se s zenskou (asi).

Ja to zatim nezazil a ani o to nestojim.

Uprimnou soustrast,

Tom

pajabaja (1) napsal 31.10.2010 v 23:03

změna je život ;) a tohle je hledání..

JimmyFOYD (0) napsal 29.10.2010 v 18:53

začíná nová éra

tomik258 (0) napsal 28.10.2010 v 22:26

Kurníík, vždyť jsi mi ji přislíbil No a mám ji fuč Ať ti slečna nastávající slouží :)

Vlček (0) napsal 27.10.2010 v 16:50

nejkrásnější ER-5 na webu změní majitele .Tak doufám že bude o ní pečovat jako ty!!! A tobě přeji šťastnou ruku výběru a super novou sezónu!Hoj Vlček

jiřikgs (24) napsal 27.10.2010 v 16:07

Tak to bylo jistě překvapení
Jen se neukvap a dobře si vyber
Doufám že se příští sezónu sejdeme

zdend.a. (13) napsal 26.10.2010 v 18:41

jednou to přijít muselo,taky jsem se loučil se slzou v oku ..tak přeji štastný výběr,a určo se ozvi až budeš mít ten novej stroj doma at to mužu zhlédnout jako tu krásně vymazlenou er-5...

istonbike (2) napsal 25.10.2010 v 21:17

Navždy né nový majitel slíbil že se registruje

pliczb (3) napsal 25.10.2010 v 21:13

Asi navždy odešla ta nejkrásnější a nejvíce dochovaná ER-5 co tu byla

Viper54 (0) napsal 25.10.2010 v 20:49

Ahoj,už se těším na obrázky Tvý nový krásky

Hanys22 (1) napsal 25.10.2010 v 20:18

Su zvědavý,co vybereš :)

Martic (13) napsal 25.10.2010 v 20:05

Jéje , tak tohle bych nikdy nečekal. To snad bude smutno i mně . Ale vypadá to že Kawinka se dostala do dobrých rukou . Tak ať se má u nového majitele taky jak v bavlnce a pěkně mu slouží . Samozřejmě tobě přeju spokojenost s novou mašinkou a už jsem zvědavej jakápak to bude krasavice .

Lucky-Luke (44) napsal 25.10.2010 v 18:54

já to tušil že volba padne na tu italku a souhlasím s tebou, vždyť já sám jdu podobným směrem

fleet.admiral (1) napsal 25.10.2010 v 18:54

No tak to čumím jak puk! Každopádně doufám, že italka bude stejně vymazlená jako Dráček! Já mám přece jen pro špagetové výrobky slabost, a tak už je do budoucna taky stanoveno, že se Limetka vydá k přítelkyni, honda do světa a u mě se ustájí Aprilia Shiver 750 GT. Každopádně, ať sis vybral cokoliv, přeju hodně radosti a spokojených km! Můžeme se další sezonu vydat i někam společně...

KAMI-kadze (0) napsal 25.10.2010 v 18:34

Krásné rozloučení s Dráčkem Tak ať se mu v Brně hezky jezdí a ať je na něj nový pán stejně hodný jako ty.

• Asi poslední vyjížďka :-(

Po šichtě a rozpuštění mlhavé pokrývky se konečně vylouplo slunce tak jsem nastrkal veškeré zateplené vložky do motohader,šátek,kuklu,moirové vložky do rukavic,dobatolil se k Dráčkovi a vyrazil na asi poslední letošní vy

Vloženo: 18.10.2010
    Uskutečněno: 14.10.2010
  • Přehrada Morávka

Krásný podzimní den mě vylákal na projížďku a tak jsem to vzal na Morávku k přehradě a potom za holkama do mé bývalé práce byli moc rády,že jsem se za něma stavil a opravdu vřele mě přivítali. Zdržel jsem se dost dlouho

Vloženo: 03.10.2010
    Uskutečněno: 03.10.2010
  • Dvě krásky v Hukvaldech

jo a tyhle dvě krásky by stály za hřích :-) a na obraném valu někdo zapomněl kalhoty z botama i nohama uvnitř:-P

Vloženo: 26.09.2010
    Uskutečněno: 24.09.2010