Kawasaki Z 1000 (2009)

Vlastník Cmelak007
Vloženo 9.4.2009
Aktualizováno 8.7.2010

Servis ve 30.000km+vyhřávané rukojeti Oxford

Vloženo: 25.04.2012, Uskutečněno: 25.04.2012, Stav tachometru: 30000 km, Zhlédnuto: 4x

Po velmi dlouhé době, kdy jsem příliš nejezdil, se celkový počet ujetých km konečně přiblížil 30 000. Z původních tří autorizovaných servisů v Praze zbyla pouze jediná možnost. Servis Kawasaki ve Vrbovce byl zrušen, Sarkány se svým SA MOTO KOLO mě velmi úspěšně a hodně okrádal několik let (to by bylo na několik stran textu, mám schované faktury s nesmyslnými částkami za banální věci), takže jsem jel k Halbichovi. Nechal jsem si také namontovat vyhřívané rukojeti zn Oxford, které jsem před rokem koupil ve Vrbovce za 1990 Kč. Servis, včetně vyčištění motorky zabral celkem 3h a vyšel na 3590 Kč. Rukojeti jsou bohužel připojeny přímo k baterce, takže když vypnu klíček, pořád fungují a navíc se dají zapnout i bez něj. Prý je tam pojistka, proti vybití baterie, ale raději bych to měl zapojené jinak. Snad tedy příště. Když jsem ze servisu odjížděl, na tachometru se objevilo přesně 30.000km.

• Výměna řetězové sady

Tak jsem po 28,800km zjistil, že mi nějak moc cuká motorka a nechal si vyměnit řetězovku, která byla totálně na odpis. Koupil jsem DID od firmy Motořetězy za 3500 Kč včetně poštovného a měrky na řetěž (stála cca 200 Kč).

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.07.2011
    Uskutečněno: 19.07.2011
  • GPS Garmin 2460LMT (Lifetime) + RAM Mount držák na moto

Pořídil jsem si novou navigaci Garmin a k ní i úžasný držák na moto. Nejprve model 1390T, který mě bohužel těžce zklamal v tom, že neukládal a dokonce ani nezobrazoval trasy, což je v dnešní době skutečně tristní. To je

Vloženo: 15.07.2011
    Uskutečněno: 14.07.2011
  • Nepromokavé návleky na rukavice Held

Přestože mám goretexové rukavice, pro jistotu jsem si na ně ještě pořídil nepromoky. V Norsku může vydatně pršet a rukavice, přestože by měly být nepromokavé, se stejně na provrchu nacucají vodou a špatně pak schnou. Nep

Typ: Koupě
    Vloženo: 03.08.2010