Honda CBR 125R (2008)

Vlastník lu.ci.ja
Vloženo 18.3.2009
Aktualizováno 22.6.2009

Vloženo: 22.03.2009, Uskutečněno: 21.03.2009, Stav tachometru: 1065 km, Zhlédnuto: 2x

V sobotu bylo krásně..sice pořád zima, ale když svítí sluníčko, tak se to dá Hlavně, že nepršelo - to se přiznám,že za deště nevyjíždím - nejsem si ještě tolik jistá.. Nejhorší je zima na ruce, na zastávkách jsem si je ohřívala o motor Vyrazili jsme na Mácháč - po dálnici do Mladé Boleslavi..to bylo pro mě trošku náročnější, silnej vítr, musela jsem se držet v pravým pruhu, protože víc jak 120km/hod jsem z ní zatím nevytáhla...(ale já věřím, že to půjde Ve Starých Splavech jsme dali obídek, udělali pár foteček a zpátky z Doks přes Mělník (tam jsou cesty super - ani nebyl moc provoz, všude samé zatáčky - takže na trénink skvělý..no zatáčky mi prostě zatím dělají problém..), zastávka ve Veltrusích (tam máme chatu a na léto se tam vždycky "odstěhujeme", navíc na tohle léto se zvlášť těším, protože budu jezdit do práce do Prahy na mašině) a šupky zpátky do pražské garáže... Ono se to nezdá, ale celý den utekl jak voda a já už se modlím za heký počasí!

• Prodej Honičky

Tak Hondička je prodaná, sympatické holčině do Vlašimi.. Jezdilo se mi s ní krásně, díky mazlíkovi jsme přičuchla k motorkách, vyzkoušela první kilometry, trochu jí vyladila... a takhle vypadala při prodeji...

Typ: Prodej
    Vloženo: 27.06.2009
    Uskutečněno: 13.06.2009
  • Patnáctého jsme se byli mrknout na výstavě Motocykl 2009 na Výstavišti v Holešovicích...Čekala jsem nával, ale nebylo to tak hrozné, ale není divu - chyběla Suzuki, Ducati, Yamaha...ale Honda měla velkej prostor - a já s

Vloženo: 22.03.2009
    Uskutečněno: 15.03.2009