Yamaha YBR 125 (2007)

Vlastník l333v
Vloženo 2.2.2009
Aktualizováno 3.10.2015

Vloženo: 18.04.2009, Uskutečněno: 09.04.2009, Zhlédnuto: 2x

Dnes jsme si uskutecnili vylet a seznamili jsme se s dalsim kolegou co ma stejne moto jako ja ybr 125 tak jsme si udelali vyjizdku z brna do jedovnic a zpet prez krtiny a adamov. Bylo krasne a teple pocasi a tak jsme se stavili u jedovnickeho rybniku na kofolu a probrali nase motky od zakladu klady a zapory atd. A nakonec jsme se po dojezdu do brna rozloucili a ja si odnes par dobrych rad a dobry pocit k tomu ze jsem si poridil opravdu spolehlivy stroj.

• Sraz Rosice

Krasny den pral, tak jsme s kamosi vyrazili na sraz, ktery mel poradat jeden clovek, dotycneho nikdo neznal tak jsme tam stali dalsi pul hodinu jestli nikdo neprijede, nakonec se k nam pridali jeste dalsi 3 motorkari a t

Typ: Sraz
    Vloženo: 14.08.2009
    Uskutečněno: 14.08.2009
  • Motosraz: Nezij vterinou 2009 6. cervna dnes nebylo zrovna pekne pocasi chladno,zima, ale s kamarady jsme se domluvili ze i prez to pojedem. Za to ze jsme prijeli nas cekala dobra akce pri ktery se i neco dozvite jak z

Typ: Sraz
    Vloženo: 06.06.2009
    Uskutečněno: 06.06.2009
  • V tu nedeli nebylo opravdu co delat, navic bylo teplo a tak jsem se domluvil s kamaradem ze vytahnem masiny a projedem se nekde kde to neznam tak naplanoval vysocinu reknu vam tak krasny silnice a tech zatacek krasny, za

Vloženo: 20.04.2009
    Uskutečněno: 20.04.2009