Dirtbike & Pitbike dirtbikes (2008)

Vlastník Everts72
Vloženo 21.11.2008
Aktualizováno 1.7.2010

Vloženo: 10.01.2009, Uskutečněno: 24.11.2008, Zhlédnuto: 11x

24.11.2008- Tak už sem něco pojezdil tak zkusím napsat něco o jízdních vlastnostech. Motor mě neskutečně překvapil. Mám 70 kg a jede to se mnou jako blázen. Čekal sem takového lepšího fichtla ale omyl. Jednička je hrozně pomalá, ta by vyjela i po zdi. Mezi jedničkou a dvojkou je velká mezera ale dvojka táhne neskutečně takže jednička je tam zkoro zbytečná. Trojka zvládá taky hodně, vždycky když jedu nějaký kopec tak si myslím že tam mám za dva a ono je tam za tři Čtverka má taky dost síly. A to to stále zajíždím a dávám max pul plynu!! Kývačky udělané na kros jako sme měli jako malí by tomuhle nemohly nikdy stíhat
Co se týká tlumiču tak předky sou docela dobré (stavitelné) ale zadek je jak houpačka (ten je stavitelný asi jen předpětím pružiny), zkusím rozhodit všechny tři a mrknout jak sou na tom s olejem.
Přední brzda je nic moc ale na dva prsty se dá krásně brzdit. Zadek brzdí moc pěkně.
Velikost motorky mi přijde naprosto ideální (mám 175cm) není to malinký pit na kterém ste nasáčkovaní že se ani jet nedá ale je to pořád malý kocour se kterým si pohrajete jednou rukou
Rám už je ten vylepšený (ne jen plechové výlisky svařené k sobě ale vystužen trubkama)

• Namontoval sem si tachometr abych měl nějaké ty udaje. Je to obyč cyklistický za 400,- má hodiny, ujeté km za den, celkový počet km, čas jízdy za den, celkový čas jízdy, maximální rychlost a samozřejmě rychlost. Musel se

Uskutečněno: 10.01.2009
  • Tak už mám pitka nějakou chvilku tak zkusím popsat pár nedostatků abych furt jen nechválil. V prvé řadě mě štvou plasty, jak to jednou člověk rozháže je problém to dát do kupy protože to sice vcelku pasuje do sebe ale

Uskutečněno: 07.12.2008
  • 27.11.2008- Provedl sem pár úprav pro lepší pocit. Vyměnil sem všechny benzínové hadičky a odkalovač (akorát sem si ulomil kohoutek :-( tak sem si vydělal 400,- ale už je objednaný i s molitanovým fitrem na vzduch) Dále

Uskutečněno: 27.11.2008