Honda CBF 600N (2008)

Vlastník Hrosaq
Vloženo 23.9.2008
Aktualizováno 8.11.2011

majne kundelape motocykle černé farby, jede, brzdí, žere béňo a robí usměv na rtu

moje první velká motka v mém působení na motocyklovém poli. Tak nás čeká oťukávání, a to s obou stran. Zatím to jde nadmíru dobře. .

Kilometry utíkají jak na běžícím páse a zatím (musím zaklepat na dřevo) žádný problém. Spokojenost maximální, výhled v zrcátkách výborný, sedlo pohodlné (co vím tak ani spolujezdci nebrblali), brzdy dobrý (chtělo by to pancíř a bylo by to fajne), a po motorové stránce si nemůžu stěžovat (na můj styl jízdy ideál). Sem tam se vyřádíme, ale většinou se kocháme přírodou a proplétáme se městem.

Nalítáno už 15 tisíc km. A splňuje mé očekávání nadmíru dobře. není co vymejšlet a psát. Prostě pohoda motka. Co jse týče údržby, tak standartní. Olej, olej filtr, čištění vz. filtru, řetězu a mazání a čištění celé té černé holky.

Už nalítano něco kolem 30 000 kilásků. Bohůžel se vyskytl problém u tachometru který přestal plnit svou funkci. Po menším zjišťování vo co vlastně jde, sem zjistil že je špatný čidlo na motoru. Dle servisu u MCH Honda (kde sem se informoval), je problém už od výroby. Tak max spokojenost, že mě to bude stát jen dva dny v servisu a žádnou kačenu. Radu pro ty co maj podobný problém: v některých servisech o tom neví a nebo ví, ale neví že k tomu čidlu jse musí vyměnit i kabel vedoucí od čidla do budíků. Tak jim to musíte vysvětlit, jako já ve Valmezu. Protože po výměně čidla tachometr stále nefungoval.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 28.02.12 v 09:07

Pěkná motka, gratuluji . Dávám ti za ní 10 bodu. Přeji spoustu km v letošní sezoně bez závad a nehod.

x.ona
x.ona napsal 27.10.10 v 17:54

dík :) a co ty přesedláváš? viděla jsem inzerát...

Hnilda
Hnilda napsal 29.01.10 v 18:39

Krásnej stroj a jestli jsi Alpy ještě naviděl tak doporučuju na motorce je to nádhera.

Antii
Antii napsal 07.03.09 v 12:05

Krásná.10b...

Josseline
Josseline napsal 09.12.08 v 16:58

Jo stejnej vkus! Super motorka! Ať utíkájí kiláčky bez nehod a závad!!!