Derbi Senda 50 (2003)

Vlastník Woozie02
Vloženo 6.9.2008
Aktualizováno 29.10.2010

Vloženo: 02.02.2010, Uskutečněno: 29.01.2010, Stav tachometru: 25061 km, Zhlédnuto: 15x

Hoci nie na Derbi, ale na KTM som sa zúčastnil kultového zimného zrazu Elefantentreffen. Jazda do 540km vzdialeného mesta Passau bola pohodová, tú kosu som ani moc nepociťoval. LC8 je pre spolujazdca kurevsky nepohodlná, našťastie mám titanovú prdel vycvičenú na Derbi

Slovenská výprava -v zložení MartineR (macher čo došiel tam aj späť na motorke!), Klasik, Mančo, Divoch, Majlanko, Hergott, Woozie a ďalší- sa postarala o skvelú zábavu a nezabudnuteľný zážitok. Boli to Elefanti ako sa patrí - sneh, šialené stroje a ešte šialenejší účastníci. Galóny alkoholu, pohoda pri ohni a tá zvláštna atmosféra nám pomohla prežiť aj nočné mrazy (bolo okolo -10° C). Prejazdil som už všlijaké moto akcie, ale žiadna sa tomuto doteraz nevyrovnala. Nikde inde nezažijete to, čo na elefantoch. Odporúčam každému si to aspoň raz skúsiť. Nebáť sa mrazov, ľadu na ceste a podobne, stojí to za to!

• ŠMT Revúca - Predná Hora

Tak som sa túto sezónu prvý raz objavil medzi mototuristami. Spolu s bráškom SMarcom sme v sobotu ráno vyrazili z Dubnice. Cesta klasicky cez Rajeckú dolinu, Šturec, Banskú Bystricu a cez Muránsku Planinu až do Revúcej.

Typ: Sraz
    Vloženo: 28.07.2010
    Uskutečněno: 17.07.2010
  • Transpublik CZ Cup 2010

Tak ako aj minulý rok som sa podujal zúčastniť tejto šialenosti s mojou Derbi. Akcia to bola perfektná, štartovalo sa v Jablunkove na východnej hranici, cieľ bol v Aši na západnej čáre. Tento rok viedla trasa juhom cez B

Vloženo: 06.07.2010
    Uskutečněno: 06.07.2010
  • Senda žije!

V poslednej dobe som dosť zanedbával denník, tak sa to pokúsim napraviť. Na Derbi prebehlo niekoľko viditeľných úprav. Za prvé je to nový lak + upravené polepy. Posledný týždeň sa ale zabávam s kompletnou resuscitácio

Typ: Oprava
    Vloženo: 11.06.2010