Jawa 350/639 (1991)

Vlastník boek
Vloženo 28.8.2008
Aktualizováno 29.5.2012

Vloženo: 11.09.2010, Uskutečněno: 11.09.2010, Stav tachometru: 27815 km, Zhlédnuto: 7x

Jsem sice zastáncem spíš věčných papírových map ale nedávno jsem ocenil užitečnost navigace v některých chvílích. Nevýhoda proti papíru je ale v tom, že to běží na baterky
Zásuvku jsem sehnal z mercedesky, která byla určná k sešrotování, odřízl jsem z celého panelu, popelník a držák nápojů a zabrousil jsem to celé do rozumného tvaru. K výrobě držáku se hodila nevyužitá plastová reklamní cedule. Vzhledem k tomu, že je s víčkem dal jsem to na řidítka, vodotěsné to sice zas tak není ale co nateče to vyteče.
Zapojil jsem to přímo na baterku přes samostatnou pojistku, věřím že to bude fungovat tak jak chci. Vyzkoušel jsem to a zatím super, už žádný strach, že mi na cestách dojde mobil nebo navigace

Endy (3) napsal 09.10.2010 v 14:21

Jo, z Mercedesa, to je noblesa! Já mám zásuvku stejným způsobem zapojenou pár let a šlape bez problémů. (ale je to lidovka, bez víčka a pod sedlem )

• Historie se opakuje

Po zdařilém Slovinsku jsem chvíli jezdil na kole at mám změnu ale horko které bylo mě nastartovalo vytáhnout kobylku a vyjet se okoupat, musím říct, že před plánovanou cestou do Starého Týna na VSJ to byl hodně dobrý náp

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.07.2013
    Uskutečněno: 21.07.2013
  • Podívat se na moře - Slovinsko

O tom že jsem si udělal výlet do Slovinska jsem už napsal, přesněji pokusil se napsat cestopis. Bylo by zbytečné se k tomu dál rozepisovat, snad jen že se cesta opravdu vydařila a už ted mi škube rukama si na kobylce vyj

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.07.2013
    Uskutečněno: 01.07.2013
  • Dolní Vítkovice - Landek Park - Jawa vyjížďka

Společná vyjížďka a malé setkání VSJ, odstartovalo ve Frýdku Místku na parkovišti OBI, nepočítal jsem to ale cca 12-15 Jaw se sešlo, po uvítacím ceremoniálu (nazdááár, nazdááár, .. ) se vyjelo do areálu Dolní Vítkovice,

Vloženo: 18.06.2013
    Uskutečněno: 15.06.2013