Yuki Tine 125 (2007)

Vloženo 12.7.2008
Aktualizováno 16.5.2011

Holka jede zpět

Vloženo: 16.05.2011, Uskutečněno: 13.05.2011, Zhlédnuto: 23x

Tak ji mám zpátky, bratr jí dal zabrat.

Zničená převodovka - vyměněno 5000,-
odřené a zrezlé výfuky - pokud nenandu způsob opravy tak 9000,- ale k výměně se nemám. přece jen by mě stály víc něž bych dostal za celou motorku.
odřený a naprasklý pravý boční kryt - v mé barvě se už nedělá, dolakujeme.
řetěz - dle zběžného pohledu nikdy pod jeho jízdou nenamazán, značně protáhnut - už neni kam šponovat.
gumy - docházejí - to jsem čekal :)
spojka - mám pocit že špatne zabírá. Na to že ji měl v podstatě novou je to zajímavé.

jinak docházejí všechny gumové díly, na zimu nebyly ošetřeny tudíš ... se odebírají do věčných lovišť. Jinak v létě kupovaná baterie byla zřejmě ponechána na pospas zimě.

no celkem slušné skore. za jednu sezonu odělat motorku téměř na šrot.

později dodám počet km a fotky.

• Loučení

Tak motorku předávám mlačímu bratrovi a já bohužel sedám do auta. Ale už si brousím zuby na MZ 250 kterou bych chtěl před zimou koupit a namašlit podle svého.

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.08.2010
    Uskutečněno: 01.07.2010
  • Vyjížďka a servis

Tak sem se po zime projel, stálo mě to sice nevou baterku (starou sem nechal vymrznout nez sem si na ni vzpomel... moje chyba xD 700 v haji za novou :) ) byl sem jak v ráji. zase sem cejtil vítr, pekne to potahal... zabl

Vloženo: 15.04.2010
    Uskutečněno: 07.04.2010
  • Vzpoměl jsem si... utrhnul jsem brzdové lanko a v rájci ani v brně v yukinách samozřejmě nebylo... lidi tak co je to za servisy když ani plynové lanko nemají... doporučuju se vyvarovat yuki... jinak teď tam mám lanko co

Typ: Oprava
    Vloženo: 19.09.2009