Jawa 350/639 (1990)

Vlastník Vork
Vloženo 11.6.2008
Aktualizováno 18.5.2013

Dovolená Alpy, Jaderské moře a Julské Alpy ve Slovinsku

Vloženo: 18.08.2009, Uskutečněno: 13.08.2009, Stav tachometru: 24974 km, Zhlédnuto: 4x

První den: Nocleh na Lipnu, najeto 324km
Druhý den: Přes Berchtesgaden(Orlí Hnízdo-sídlo Hitlera) do Zell am See zde nocleh v kempu(12,65EUR) najeto 309km
Třetí den: Grossglockner mýtné 18EUR, nocleh v Heiligenblut(12,65EUR) najeto 94km, výměna jedné prasklé žárovky zadního světla
Čtvrtý den: V Alpách stále prší, jedem tudíž k moři, nocleh v Bibione na parkovišti(0 EUR)najeto 302km (pozn.: Bibione je hnusné arogantní město pro teplouše, nejezděte tam!).
Pátý den: Přejezd do Grada, nocleh v kempu přímo u moře (13,8EUR) najeto 82km
Šestý den: přejezd do slovinska, Julské Alpy, Zastávka v Postojna na Predjamsky Grad(hrad postavený v jeskyních, vlezné 11EUR pro studenty). Nocleh v Bovec 8,7Eur/osoba, najeto 250km
Sedmý den: Nudný den, cesta opět do Italie přes Tarvisio do Vilachu odsud po dalnici( za Vilachem odešly uhlíky na alternátoru, budiž jim lehká zem, byly tam od výroby); přes Víden na Mikulov a až domů. Najeto 549km, moje prdel poznala středověk.

ČR je země čuráků, nejhorší silnice debilní značení...hned první zatáčka v mikulově plná písku, tohle jsem za celou dobu nikde neviděl ani v Julských Alpách, kde jsme třeba jezdili i po cestách sypaných jen štěrkem(končil šterk začínal asfalt, ale vážně asfalt, ne jak u nás kde by byl ještě ten štěrk roztáhaný další kilák po asfaltu), slovinsko nadherné silnice, Cesta z Predjama pres Bukove do Planina, jedna z nejlepších cest celého výletu-supr zatáčky, supr asfalt a žádný provoz, celou cestu se jede z mírného kopce, tolik klopení tolik zatáček... no prostě nářez; Cesta to Tolmina podél řeky Idrijca též nářez, každý motorkář zabrečí blahem.

Poděkování všem zúčastněným, díky kluci, že jsem jel s vámi a díky i mé jawince, že mě dovezla tam i domů v pořádku.

• Cesta do Rumunska - konec

Po dlouhé době jsem něco píšu. 4.8. 2012 byl naplánovaný odjezd do Rumunska ve složení 5 motorek. Moje cesta skončila po 15 km. Z místa ležícího mi mimo silnici mi nedalo přednost auto, těsně před motorku mi vjelo a já u

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.08.2012
    Uskutečněno: 04.08.2012
  • Výlet Brezová a Čachtice

Sobotní odpoledne přálo slunci, ač ráno by to mu sotva nasvědčovalo, což projížce nahrálo. S kámošem na SV 650 S jsme podnikli výlet za hranice a to na slovenské území. Navštívili jsme mohylu Štefánika v Brezové pod Bra

Vloženo: 19.09.2009
    Uskutečněno: 19.09.2009
  • Uprava sání v airboxu

Na radu známých jsem upravil sání v airboxu. Na vstupu sání se nachází šroub přímo uprostřed cesty, ten jsem pajkou odstranil, jak na víku od filtru tak na těle airboxu.Též jsem odstranil jakousi přepáž-žebro viz fota. M

Vloženo: 18.08.2009
    Uskutečněno: 18.08.2009