První den: Nocleh na Lipnu, najeto 324km
Druhý den: Přes Berchtesgaden(Orlí Hnízdo-sídlo Hitlera) do Zell am See zde nocleh v kempu(12,65EUR) najeto 309km
Třetí den: Grossglockner mýtné 18EUR, nocleh v Heiligenblut(12,65EUR) najeto 94km, výměna jedné prasklé žárovky zadního světla
Čtvrtý den: V Alpách stále prší, jedem tudíž k moři, nocleh v Bibione na parkovišti(0 EUR)najeto 302km (pozn.: Bibione je hnusné arogantní město pro teplouše, nejezděte tam!).
Pátý den: Přejezd do Grada, nocleh v kempu přímo u moře (13,8EUR) najeto 82km
Šestý den: přejezd do slovinska, Julské Alpy, Zastávka v Postojna na Predjamsky Grad(hrad postavený v jeskyních, vlezné 11EUR pro studenty). Nocleh v Bovec 8,7Eur/osoba, najeto 250km
Sedmý den: Nudný den, cesta opět do Italie přes Tarvisio do Vilachu odsud po dalnici( za Vilachem odešly uhlíky na alternátoru, budiž jim lehká zem, byly tam od výroby); přes Víden na Mikulov a až domů. Najeto 549km, moje prdel poznala středověk.
ČR je země čuráků, nejhorší silnice debilní značení...hned první zatáčka v mikulově plná písku, tohle jsem za celou dobu nikde neviděl ani v Julských Alpách, kde jsme třeba jezdili i po cestách sypaných jen štěrkem(končil šterk začínal asfalt, ale vážně asfalt, ne jak u nás kde by byl ještě ten štěrk roztáhaný další kilák po asfaltu), slovinsko nadherné silnice, Cesta z Predjama pres Bukove do Planina, jedna z nejlepších cest celého výletu-supr zatáčky, supr asfalt a žádný provoz, celou cestu se jede z mírného kopce, tolik klopení tolik zatáček... no prostě nářez; Cesta to Tolmina podél řeky Idrijca též nářez, každý motorkář zabrečí blahem.
Poděkování všem zúčastněným, díky kluci, že jsem jel s vámi a díky i mé jawince, že mě dovezla tam i domů v pořádku.
Vlastník | Vork | |
---|---|---|
Vloženo | 11.6.2008 | |
Aktualizováno | 18.5.2013 | |
Zobrazeno | 4 234x |