Kawasaki GPZ 900 (1985)

Vlastník Sinfected
Vloženo 12.5.2008
Aktualizováno 14.3.2014

Vloženo: 16.08.2008, Uskutečněno: 16.08.2008, Zhlédnuto: 15x

Ajjj tak pred tydnem jsem smolne padal. Byl jsem na tabore u Dacic a jel jsem na zmrzlinu. Vyjel jsem, a asi treti zatacku (hodne mírná zatacka) jsem pri vyjezdu vjel na JABLKO. Smyklo se mi predni kolo, vzapeti se znovu chytlo, ale tim dostalo ranu a rozklepalo se mi rizeni takovym zpusobem ze me motorka bez skrupuli shodila . Jel jsem nastesti asi jen 70, ale i tak jsem se klouzal dobrejch par desitek metru po asfaltu. Me se prakticky nic nestalo, ale motorka ma prorazeny viko motoru a odrbanou jednu stranu od pacek, blinkru, vejfuk podrenej..jeste ze jsem na ni nemel kapotaze. Na opravu ted nemam cas ani penize, tak snad se k tomu na podzim dostanu.
V zivote bych si nepomyslel, ze kdyz vjedu na jabko, muze to skoncit takhle. Vypada to na kombinaci poradny smuly a ne-uplne-v-nejlepsim-stavu lozisek v rizeni. Nenapada me jak jsem tomu mohl v dany chvili zabranit. No aspon me to uci vetsimu respektu k silnici :)
Jeste chci podekovat Dacickym hasicum a Karmelitanum z Kostelniho Vydri za pomoc!

• Synchronizace karburátorů pomocí podomácku vyrobeného manometru. Co je potřeba: 1,5m prkna, 5m průhledné hadičky správného vnitřního průměru (u mě 5mm), vrtačku, pletací drát, potravinářské barvivo, voda, injekční stř

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.04.2009
    Uskutečněno: 23.04.2009
  • Jeste par fotek z oprav. Tatkovi jsem zabiral 2 mesice celou garaz :-D

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.03.2009
    Uskutečněno: 29.03.2009
  • Tak a je skoro hotovo. Motorka je na kolech a tyhle fotky jsem poridil, kdyz jsem kontroloval, jestli vsechno funguje, takze ma jeste nektery kapoty dole. Ale reknete, neni to kraska? Krome motoru bylo prakticky vsechn

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.03.2009