Kawasaki VN 750 (1994)

Vloženo 31.3.2008
Aktualizováno 8.6.2009

Vloženo: 24.10.2008, Uskutečněno: 24.10.2008, Zhlédnuto: 6x

Podzimní vyjížďka 18.10.2008
Ještě týden před naplánovanou vyjížďkou,jsem nevěděl jestli pojedu na své motorce,nebo si budu půjčovat .Sice náhradní díly byly objednané včas,ale nedodali mi lágry,docela "PODSTATNÁ SOUČÁSTKA".Po několika urgencích je konečně poslali a Kawa se začala dávat dohromady!Naštěstí vše dopadlo dobře a já jsem jí dva dny před sobotou přivezl opravenou domů.
Sobota ráno 18.10. obloha bez jediného mráčku,ale v 8.00 teplota 5°C. Nic moc,říkal jsem si,že to asi moc motorek nepojede.Jenže pomalu začalo sluníčko hřát a teplota šla nahoru.Kolem jedenácté už bylo 13°C a nás na parkovišti u restaurace už bylo požehnaně.Na vyjížďku nás vyjelo 37 motorek.Prostě "PARÁDA"!!!Jelo se cca 75 km ,s jednou zastávkou na kávu ve Staré Lysé. A po návratu do restaurace "Privát Grill" nám zahrály kapely Blek Defekt,Double Shot,Desmodus a Bomberos.
Všem účastníkům této akce moc děkuji!!!
Tady je pár fotek :FOTO 1.
FOTO 2.
FOTO 3.

• POKOJÍČEK PRO MAZLÍKA A DVĚ SEZÓNY NA DRAKA

Ahoj přátelé a kamarádi, tak jsem se po delší odmlce odhodlal zase něco málo napsat ;-) . Odmlka byla ze zdravotních důvodů Měl jsem problémy s tlakem a když jsem se z toho vyhrabal,tak mě chytly záda :-( . Mám vyhř

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.03.2015
    Uskutečněno: 18.03.2015
  • 5.7. až 8.7. 2012 PRODLOUŽENÝ VÍKEND NA MOTORCE

Od 5.7. do 8.7.2012 jsme jeli s rodinami na prodloužený víkend. Já,Karel a zeťák Vojta jsme jeli na motorkách,manželky jely autem. Jelo se do Hrádku nad Nisou,do autokempu KRISTÝNA Jiránek (http://www.kempkristyna.cz/

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.07.2012
    Uskutečněno: 12.07.2012
  • 23.6.2012 5.ročník ROCK KODIAKA

V SOBOTU 23.6.2012 SE KONAL 5. ROČNÍK "ROCK KODIAKA" VE SLUHÁCH NA HŘIŠTI.TENTO ROČNÍK BYL OPĚT NA PODPORU VOZÍČKÁŘŮ.KONKRÉTNĚ TO BYLO PRO CENTRUM " REHAFIT " (Rehabilitační centrum pro tělesně postižené). LETOS SE PŘED

Typ: Sraz
    Vloženo: 12.07.2012