Kawasaki GPZ 1000 (1986)

Vlastník Touringrider
Vloženo 7.2.2008
Aktualizováno 6.9.2019

Vloženo: 17.07.2013, Uskutečněno: 17.07.2013, Stav tachometru: 28650 km, Zhlédnuto: 31x

Otazka Vysoke Myto A Kawa asi vyresena. Potreba navstivit s veteranem tuhle trat a pohrat si tam se zmensila na historicke minimum.

...v leve pred Lukaveckym vracakem skluz po prednim kole. Kawa je proste hodne dlouha, vklidu si jedu za Jess na Ducne a do ty levy se Kawa nechtela slozit. Trochu jsem pritlacil, dokonce koleno skrablo a najednou pocit jako by se o neco oprela. Honem jsem ji zvednul a pak uz mene eskaloval, coz se okamzite projevilo natazenym provazkem za Jessynou Ducou. Jeste ze je to hodna holka a pocka na me..
...sam vracak je obracene klopenej a trochu nerovnej, tak jsem byl vlaznejsi a teprve pak zacal tocit heftem v lesnich esickach. Pak na startu koukam co je teda odreny a ono nic ani stojan, ani stupacky ani kapoty, nastesti...! Pak v HK koukam na zadni gumu, tam vic jak centimetr mista na reklamu. Mrknu na predni a do kraje chybi hrozne malinko! Pohled z blizka odhali, ze na pulce obvodu levyho okraje gumy se rotujici kolo klouzalo po hrane a pak je tam asi 12 cm ploska odrena, kdy kolo evidentne stalo.
...tak krasne to slo zvednout..uplne v pohode...ze jsem v tu chvili za jizdy vubec netusil, ze se klouzeme po prednim.

Docela zvlastni je ten pocit, kterej mi z toho vecer zbyl. Jako by Kawa rikala...hochu...tohle po mně přeci nechtěj...dyť ja uz mam léta...to si mě chceš rozbít...? ...víš jak budes pak nasranej...? :)

Mam takovej pocit, jako by me stara dama vlidne pokarala, at se priste trochu mirnim...ze se taky rada bavi, ale uplne do vseho ze uz se mnou nepujde...
Tak urcite by to slo resit plynem. Srat tam vic plynu by zamezilo pretizeni predniho kola a snad i celemu skluzu.
Mozna by se dalo vic pracovat telem, poradne z toho vylezt ven a nechat motorku min naklopenou, o to vic prace v tehle kratkych technickych prevraceckach pak je prebehnout na druhou stranu...ale co, nebyli jsme na vyletu..

Mozna bude chtit najet jinou stopu nez s modernim ctyrvalcem, proste vic nabrzdit, nevysedavat laxne, a zatacku projet pod plynem. Vzniklej efekt jednak odlehci predni kolo, jednak vlastne pritvrdi zadek, cimz motorka celkove snad bude mene pumpovat, coz by v dusledku opet mohlo snizit zatizeni predniho kola. Podtrzeno secteno - tohle bude asi zpusob, jak to projet stejne rychle nebo rychlejc bez smyku a jinych problemu...

Touringrider (11) napsal 19.07.2013 v 14:29

..ale vzdyt ona je to hodna holka.. pockala na me kdyz bylo potreba za vracakem lukaveckym..

SVSkritek (0) napsal 18.07.2013 v 21:13

"v klidu si jedu za Jess" . No je mi to jasny

• Brno pět po roce

kilometry nejak pribyvaji pomalu, jednak páč si neustale zadala nejake detaily a druhak taky páč casu je malo, aktivit hodne.. a tak se Brno jevilo jako spravne misto pro intenzivni zazitky na peknem youngtimeru... najel

Vloženo: 03.09.2014
    Uskutečněno: 03.09.2014
  • Brno - Masarykův okruh na youngtimeru

Kawasaki da se rict 3 roky nejezdila... tak dohanela zameskane...bylo to jen par kol.. akorat se vyhnaly pavučiny .. Jizda byla s velkou rezervou...za jizdy me pronasledoval obraz z jizdy Jess v Horicich kde klouzlo pre

Typ: Reportáž
    Vloženo: 11.10.2013
    Uskutečněno: 29.09.2013
  • MDŽ - stará dáma dostává novou garderobu

pomaličku se krok za krokem posunujeme do předu.. akorát si to furt žádá nějaký peníze...až jsem z toho maličko občas rozladěná... to je kotouče, to je desky, to je novej lak, to je povařit plasty, to je vejfuk, to je re

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 08.03.2013