Honda CBF 500 (2007)

Vlastník Berila
Vloženo 4.2.2008
Aktualizováno 31.10.2009

Vloženo: 06.07.2009, Uskutečněno: 03.07.2009, Stav tachometru: 17695 km, Zhlédnuto: 5x

Rakouské Alpy 3.7.-6.7.2009

Letos jsem s partou „Barzjací motorkáři“ vyjel do Rakouska projet Alpy. Letos jsme oproti minulému roku,kdy jsme vyjížděli všichni z jednoho místa jeli ve dvou skupinkách.Letos nás jelo málo. 10 motorek ( 12 motorkářů).Moraváci a Češi. Já jel v 8 hod. z Prahy na Tábor, kde jsem měl sraz z Kerdou, pokračovali jsme na Budějovice, kde jsem vykládal ještě soukromou zásilku a měli jsme tu mít ještě sraz s 5 motorkáři, ale ti nedorazili. Jeli jsme celkem svižným tempem bez zbytečně dlouhých zastávek na Linz,Salzburg a protože bylo dost času, tak jsme to vzali delší trasou na Bischofshofen, Zell am See a Viehhofenu, kde jsme byli bytovaní v penzionu Enbacher.Do penzionu jsme dorazili těsně před 5. Krásný rodinný penzion za 17 euro se snídaní. Moraváci než se posbírali, cestou se rozdělili na několik skupinek a zase se našli, tak dojeli okolo půl 7.
Celkem jsem najel 520 km
Grossglocner – ráno jsme vyjeli okolo 9 na jednu z nejznámějších motorkářských tras.
Přes Zell am See na Bruck. Během chvilky jsme byli u mýtné brány, kde jsme zaplatili 18 euro a vyrazili do ráje zatáček. Proběhlo povinné focení, protože to je fakt nádhera, občerstvení s výhledem na ledovec. Cestou zpět jsme se s partou domluvili, že si „každej“ pojede tu svojí „ kládu“ a sejdeme se dole. Pak jsme jeli ještě na skok na Kaprun a zpět do penzionu.
Celkem jsem najel 170 km
Krimml – v neděli jsme vyrazili okolo 9 hod na Krimmelské vodopády. Někteří jako třeba já jsme vzdali výstup až na nejyšší bod vodopádu a po focení jsme se vrátili do restaurace na kávičku. Když se ostatní vrátili, jeli jsme si dát zatáčky, já je jel 3x. Po jídle jsme se rozdělili na 2 skupiny, první jela zpět přes Zell am See do penzionu a druhá včetně mě jsme se rozhodli, že zaplatíme 4 eura na mýtné bráně a pojedeme ještě na Gerlos. To byl největší zážitek téhle dovolené. Nádherné zatáčky , super stav silnice, prostě nádhera. Pak jsme to vzali velkým okruhem na Saalfelden a opět super zatáčky na silnici 164 na Dienten na Lend,Zell am See domu.
Najel jsem 328 km úžasných zatáček
Další den nás už čekala jen cesta domu. Jeli jsme přes Saalfelden,Lofen,Salzburg a Linz.
V Linzu jsme se zase rozdělili na Čechy a Moravu a frčeli každý domu.
Cele čtyři dny bylo fantastické počasí, jen posledních 100 km mě přepadl takový „chcanec“ jaký jsem na motorce ještě nezažil. To mě ale vůbec nevadilo, protože jsme si to předchozí dny fakt užili.
Cesta domu 464 km
Celkem 1482 km

• Prodej

Tak po třech sezónách nadešel čas na výměnu. S CBF jsem byl naprosto spokojený a doufám, že tak bude i nová majitelka.

Typ: Prodej
    Vloženo: 31.10.2009
    Uskutečněno: 30.10.2009
  • Slapy

Dneska při nádherném počasí jsem si vyjel na 120 hodně rychlých km. Tedy co stroj a hlava dovolili. Bohužel jsem jel sám,tak to bylo poze těch 120 km. Měli jsme jet s Petrem CBF, ale asi doma dostal "zaracha" :-). Škoda,

Vloženo: 29.07.2009
    Uskutečněno: 29.07.2009
    Tachometr: 20250km
  • Beroun

Dneska jel Petr převážně sám. Já se přidal až v Letech u Dobřichovic, kde jsme se občerstvili a jeli jsme na Karlštejn,Beroun,Rudná a do Prahy. Petr musí FZ1 co nejdříve zajet, protože v srpnu jedeme do Brna na okruh.

Vloženo: 22.07.2009
    Uskutečněno: 22.07.2009