Yamaha XS 360 (1978)

Vlastník ČERTISKO
Vloženo 3.2.2008
Aktualizováno 16.9.2009

No není to krása? Ten stroj má duši.-)

No jen jsem ji očistil ,vyměnil svíčky, filtr, olej, u mechanika seřídil karbce a ventily, a udělal brzdy a mtoo hezky jede ma jak el. tak nožní startér, i studená nastartuje na první našlápnutí, bylo to příjemné moto moc mne bavila do města parádní, koupil jsm ji své ženě ale najezdila na ni tak jsem ji prodal. tak jen at dobře slouží novému majiteli a šetřit ji přeci jen už má 31 let.-)

silničář
silničář napsal 27.05.15 v 12:56

Zdravím. Koupil jsem 360 tku, bezva stroj, ale má popraskané difuzory a špatně chytá za studena a při jízdě po odstavení plynu se propadá. Nenašel jsem info. zda lze použít difuzory prodávanbé na xs 400. Myslím, že je to totéž, mám pravdu?. Díky za opověď. Vladdimír Mariánky.

Rossii
Rossii napsal 08.06.10 v 19:13

proste kráska i po takovych letech v provozu

tarquin
tarquin napsal 29.05.08 v 13:09

Tak co ? Jak jede ??

ČERTISKO
ČERTISKO napsal 04.02.08 v 08:26

Nevím ono yamaha pujde do servisu jak vis nejak porad jede na jeden valec no a cena byla fajn

ČERTISKO
ČERTISKO napsal 04.02.08 v 08:24

no mám toho víc ta Honda cb 750 je kamaradova je to rok 1984 ma to zvuk jak prase a vazi asi 255 jinak jede moc hezky ma origo vyfuk z roku 1984 sebring a je to fajn motorka. jeste si koupim maximalne 2 a to veterana a krosku a mam kompletni sbirku a pak sveho fazera prodam a koupim si noveho