Husqvarna CR 125 (1999)

Vlastník Prefix
Vloženo 25.10.2007
Aktualizováno 24.12.2007

Mam ji sice chvilku ale muzu rict ze jede vazne super. Na zadek se zveda i na trojku a de krasne za plynem. Doufam ze bude dlouho jezdit bez zavad.

Zkušenosti: fichtl, CZ 125/516, CZ 250/513, Yamaha YZ 125, Jawa 250kejvacka, Honda CR 125, Praga 250 a zjistil sem ze Husqvarna CR 125 je nejlepsi.

Cesty: Jen s kamosema v garazi:P

f.ilipp
f.ilipp napsal 07.10.09 v 19:34

cau chlapy jak tady na to koukam tak blatniky jsou u vas spotrebni zbozi.Mam tu jeden na husku wr /sm tak kdyby ste meli zajem ozvete se je to ten model od roku 01 asi

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 04.11.07 v 16:34

jojo, já mám na ty blatníky štěstí... teď jsem koupil komplet sadu plastů od UFO Plastu, tak pak nahodím foto.. vypadá jak nová, tak doufám, že to hned všechno nepolámu

Prefix
Prefix napsal 04.11.07 v 13:41

No ja ji nachvilku pucil kamosovi, kterej si chtel zaskakat ale nejak se mu to pretocilo a blatnit v pr.... . Rozlamanej je na 4ks .

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 04.11.07 v 09:44

Koukám že jsi očesal blatník...<br />
Já měl vzadu černej, model 2006 a jak mi to na bahně hrabalo a já to držel pod plynem, tak se to zahrazlo o nějakej kořen nebo šutr a hodil jsem tak rychle záda, že se nedalo nic dělat... Blatník byl rozlámanej tak na 6 kusů <br />
Přední blatník ten Husqvarňáckej jsem zlomil když mi to v bahně ujelo a jak jela motorka po zemi tak napálila blatníkem do pařezu... Mám nějaký štěstí na ty blatníky, tak doufám, že tě to taky nepotká

Nosound89
Nosound89 napsal 03.11.07 v 12:13

já mám taky itala a zatím žádný problém nikde mě nanechala... je sice stará ale držák... no ted budu mít nové plasty z yzf426 tak to bude změna jen je tam napasovat