Aprilia ETX 350 (1990)

Vlastník romča1991
Vloženo 19.12.2007
Aktualizováno 8.12.2008

moje novy endurko ..sice nevipada(jsem kokot že slovo nevypadá napišu s I ,ale co mám dělat když jsme pica) nic moc ale byl jsem prekvapen motorem,jede jako dabel..co se da vice rict..na vyblbnuti ideal..a po silnicce prijemna zmena.

Cesty: cestovani tak mozna s mejma teplejma kamosama když jdem projet teren..

Další info: na jare půjde na prodej. (ale myslím že jí nikdo nekoupí protože je to šrot)

napsal 19.12.07 v 21:43

Ahoj, není to ETX 350, ale torzo Aprilie Wind 350 ;) Poznas to minimalne podle nadrze a hranatych ramovych trubek ;) ETX ma kulate trubky a uplne jinaci nadrz. Mrkni na moje stranky, mam tam meho Tuarega 600 Wind a byvaleho 350 Wind ( byl to starsi typ nez mas ty ) <br />
Jinac, urcite si pamatujes,tento tyden si mi mel poslat vyfuk a svetlo na kejvacku.. <br />
No.. preju at ti Aprilka jezdi.. kdybys neco potreboval, ozvi se, vim o techto typech dost.

biiagi
biiagi napsal 19.12.07 v 21:24

Jo da se to vzhled vazne nic moc ale jinak dobre kdyz vore tak to je hlavní

lukasetx350
lukasetx350 napsal 19.12.07 v 20:45

kdo na tomto stroji nejel tak asi nevi!!!Tak nekecejte fichtlarari

romča1991
romča1991 napsal 19.12.07 v 19:55

diky borci za komentare.s nekteryma souhlasim že ten vzhled je nic moc ale ja si to koupil na to vyblbnuti,ne abych tom vozil kočky..na to mam rsko.jinak je hlavni pozitek z jizdy.

smazany55644
smazany55644 napsal 19.12.07 v 19:41

co hele aspon ze muzes poradne krosit na vzhledu v tech krosech stejnak nezalezi spis na prozitku z ty jizdy