Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník ffugas
Vloženo 24.4.2007
Aktualizováno 29.3.2016

moje láska, na druhým místě moje přítelkyně :o)r.v.: 2005

Yamaha FZR 600: honda JE honda

První dojmy - Jelikož to je moje první silnější motorka tak respekt. Po delším čase s ostatníma motorkářema a po srovnání s tím na čem všem si už sjel. Bych to napsal asi takhle. Pro nováčka a ženskou perfektní stroj. A pro mě srdcovka. Ovládá se intuitivně a je to hodná honda Jediný problém mám s plynem, který je hodně citlivý na začátku akcelerace (škube)

Motorku bych doporučil pro - Nováčci a holky. To ale neznamená, že nejede, i tak si dejte velkej pozor.

Doplňky na motorce - Plexi puig, garmin zumo 550, výfuk ixil, blatníček carbon look, padáky givi, řidítka renthal (rozšíření), páčky tytax, alarm sentinel 1100, zásuvka 12V pod sedlem, houkačka stebel nautilus, nerez mřížka chladiče, ukazatel zařazené rychlosti starlane

Proč jsem si ji vybral - láska na první pohled, barva, design, motor a to hlavní - JE TO HONDA

Jedná se celkem o bezporuchový stroj. Pokud nebereme v potaz gumy, řetězkovku a podobné díly, které se prostě měnit musí.
Řekl bych, že při pravidelné výměně oleje se motoru nic stát nemůže. Občas doporučuji servis na kontrolu ventilů a celkové seřízení.

Jelikož je těžiště nízko moto se ovládá bez problémů i na českých silnicích. Má ráda jízdu ve vyšších otáčkách a klikatých silnicích. Velmi rychlé překlápění stroje ze strany na stranu. Od 5tis. otáček a výš začíná ten správný orchestr. Není problém s ní přejet třeba kus po šotolině, podvozek to zvládne a doporučuji při tomto jízdu ve stoje.

Při delší jízdě cca 300km bude vaše prdelka hodně naříkat. Jinak řečeno "vaše prdel pozná co je středověk" Cesta do Chorvatska mi dala za pravdu a manželka taky.

Není to motorka na cesty, ale na vyblbnutí a tak na 200km dlouhou cestu.

S žádným úložným prostorem nepočítejte. Pod sedačku se vejde lékárnička, originál nářadí, antipich ve spreji a doklady. Pokud chcete ject k vodě s holkou, počítejte s batohem na zádech nebo si kupte motokufr (ten používám já a je taky jako jištění pro manželku, aby nespadla když vemu za plyn)

TDM851
TDM851 napsal 16.06.16 v 20:40 10b.

Přítelkyně r.v. 2005? Za mě 10 b.

zdeny65
zdeny65 napsal 18.12.14 v 11:47 10b.

Fakt pěknej stroj

zdeny65
zdeny65 napsal 18.12.14 v 11:46

Máš ji pěknou Dal jsi něco do ní,nebo jak se píše v inzerátech sednou a jezdit?Apropo.No neboj,nejseš sám,kdo má motorku na prvním místě Manželka to překousla hned,protože věděla,že nemá cenu se mi cpát do motorky.Tak je druhá,ale s myslí,že ta první nemluví a je železná,tak její ego neponížilo a ženskost zůstala