Piaggio Beverly 250 (2008)

Vlastník Zerog
Vloženo 30.8.2023
Aktualizováno 6.9.2023

Vloženo: 08.09.2023, Uskutečněno: 17.04.2023, Stav tachometru: 47751 km, Zhlédnuto: 189x

Koupil jsem italku, je dotáhlá jak jinak než z Itálie, což teda rozhodně není idealní. Má už něco za sebou včetně pádu (levá strana je mírně otlučená).

Stav tachometru je téměř 48 tis km, ale kdo ví, zda-li je to pravda a nemá být předtím ještě jednička.

Nadruhou stranu testovací jízda je super! Proti číně 125, co jsem měl 4 roky předtím jede a ty užasné tlumiče na 16" kolech a hlavně je krásná.

Problém je, že má italské papíry. Legalizace se trošku bojím, bo nevím co mě čeká. Fotím VIN a papíry a posílám do STK, vrací se mi email, že to bude v pořádku a taky že bylo dostávám jiné papíry a hurá na úřad.

Za pár dni (10 dní od koupě) mám značky

elvis78 (133) napsal 05.01.2024 v 08:04

Beverly je dobrá střela

• Olej a bordel - pokračování

Pokračovaní: nadešel čas servisu. Moto jsem odevzdal, nahlásil jsem, že mám zájem o klasickou údržbu a že je bordel v oleji. Za nějaký čas telefon, že je opravdu bordel v oleji a že podle barvy odchází ojniční ložisko

Typ: Oprava
    Vloženo: 04.01.2024
    Uskutečněno: 22.07.2023
  • Zabouchlé klíče v kufru

Ha, tak se mi to podařilo (n) zabouchl jsem klíče od motorky do kufru :-( Naštestí v garáži a ne někde po ceste. Řekl jsem si, že se pokusím oddálit víko kufru od té statické části a strčit tam ruku. Plast je pružný, t

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.01.2024
    Uskutečněno: 30.06.2023
  • Olej a bordel

Po nějaké době se rozhoduji, že raději vyměním olej. Servis, na který jsem se objednal hned jak jsem skutr koupil je v nedohlednu a přece jenom kdo ví jak je tam dlouho a jak dlouho se s ním jezdilo. Teče opravdu hnu

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.01.2024