Suzuki XF 650 Freewind (2001)

Vlastník Vy-mi
Vloženo 2.6.2023
Aktualizováno 20.9.2023

Víceúčelový Display, blatník

Vloženo: 21.09.2023, Uskutečněno: 19.09.2023, Zhlédnuto: 72x

Suzin zatím slouží převážně k mojí dopravě do práce kdy často válčíme s časem. Ale během jízdy se nevědělo jestli v té válce vedeme nebo ne.
Objednal jsem proto multifunkční display který umí zobrazovat čas, palubní napětí a teplotu motoru.
Kam ho umístím jsem představu měl, nad kapličku tachometru. Jak ho ale uchytím na to jsem přišel až včera. Rozhodně jsem do kapličky nechtěl vrtat vruty nebo otvory pro šroubky. Vyřešil jsem to hliníkovým plechem vystřihnutým a naohýbaným podle předem odzkoušené papírové šablony. Samotné uchycení plechu je řešeno přes originální silentbloky tachometru. Displayík je k plechu přichycen nalepovacím suchým zipem.

Ovšem kde jsem se vrtání nevyhnul bylo prodloužení blatníku. Tady jsem byl k nějakému lepení skeptický.

Radek2107 (53) napsal 24.09.2023 v 07:39+1

Něco takového mám od Koso, a spokojenost, i když to používám hlavně jako hodiny.

• Blástry

Počasí se nám pomalu ale jistě ochlazuje a jak jsem již v jednom z deníků zmiňoval hodlám jezdit dokud to jde. Pořídil jsem proto blástry. • Jednak pro ochranu rukou před nepřízní počasí. • Druhak pro ochranu páček hli

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 06.09.2023
  • Ulehčení pravidelného servisu

Jelikož zatím Suzin nemá hlavní stojan a minimálně 1000km mám každý měsíc odjetý rozhodl jsem se pro nákup stojanu. Ne že by se ten řetěz nedal nouzově očistit a namazat na bočním stojánku kdy se dá zadní kolo zvednout o

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 23.08.2023
  • Řadička

Pořídil jsem si enduro boty. Občas se cestou z práce zatoulám a často se přitom toulání objevím na lesní či polní cestě. Jenže jsem se v nových botech jaksi nevešel pod řadičku. Přesunutí o zub na hřídelce z převodovky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 08.08.2023