MV Agusta Turismo Veloce 800 (2015)

Vlastník SLAY
Vloženo 23.5.2023
Aktualizováno 12.6.2023

Vloženo: 04.12.2023, Uskutečněno: 04.12.2023, Stav tachometru: 14000 km, Zhlédnuto: 253x

Letošní podzim hodně přívětivý na počasí dal se motorkářsky pořádně využít.Když to bude takhle pokaždé bude no nadšený .Dvě stěžejní akce podzimu Chlapi sobě a výlet se synem do Jeseníků.Jinak vyjíždky tak nějak po okolí .Něco jsem najezdil i na RE Continental GT méně než loni ale i tak dobrý ,něco na vypůjčeném RE Meteor 350 a nakonec došlo i na Kawasaki z 1000 Predátor.Jedna vyjíždka s dost smutným podtextem hrob našeho kamaráda Vaška který už jezdí v motorkářském nebi.RE 535 GT jsem si tak nějak objel linii žateckého opevnění .S tátou jsem na GT vyrazil na rozhlednu na Vrchách a při té příležitosti využili i přívoz Darové přes Berounku takové zpestření.Další jízda na GT byla opět s tátou taková narozeninová k jeho "80" fakt ho obdivuju do Mariánské Týnice pěkné místo a super cestičky v okolí.Na závěr září na RE Meteor 350 kochací kolečko po Krušných horách právě na tyhle jízdy je Meteor to pravé.Další svezení po krušnohoří s MV k poměrně nepropagované atrakci elektrárna Ledvice -doporučuji navštívit .Říjen ještě vyšperkovanej výletem na Rabštejn nad Střelou s kontrolou jak vypadá přestavba Jesenické křižovatky X u D 6.Se synem jsem ještě projel klikatice v okolí Loun a Źatce na odpolední povyražení hodně dobrý.A sezonu jsem ukončil 30.10. odpoledním vyvětrání na Z 1000 - zelené peklo.
S podzimem naprostá spokojenost.

• prvních jarních 1500 km

Polovina jara za náma přesto že aktuální teploty jsou spíše zimní zatím jsem toho nenajel tolik kolik bych si představoval ,ale zas tak špatný to není.Na odpoledne a odpolední kávu Andělská hora v kavárně na OÚ dělají vý

Vloženo: 23.04.2024
    Uskutečněno: 21.04.2024
  • první jarní s MV

Tak první jarní svezení s MV , taková kontrolní jízda zda po servisu vše funguje , nastavení zádního odpružení na sport se vydařilo jsem spokojen.První vyjetí skoro tradičně Chýše na kafíčko. Sice sezonu už jsem načal

Vloženo: 06.03.2024
    Uskutečněno: 04.03.2024
  • výměna baterie

tak došlo na "nejhorší " stará baterie definitivně mrtvá .Po několika dobrých zkušenostech zvolena MOTOBATT

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.02.2024