Kawasaki VN 1500 (1995)

Vlastník Kawalumpik
Vloženo 30.3.2023
Aktualizováno 21.2.2024

Vloženo: 17.06.2023, Uskutečněno: 15.06.2023, Zhlédnuto: 41x

Včera jsem vytlačil motorku z garáže po pěti týdnech na silnici a hurá ven. Přestávka nepříjemná a dlouhá. Ale za pár minut už jsem v tom zase lítal. Dvě nádrže mi nestačily. Projel jsem, co se dalo za den stihnout relativně cestovním tempem. No a dnes jsem přidal další dvě nádrže. Vzal jsem si do hlavy, že si konečně změřím spotřebu, ale cestou mi to vyšumělo a vím zase prd. Jen jsem se nachytal, jak občas hulákám radostí. Musel na mě být srandovní pohled. Absťák z ježdění a starý páprda na Vulkánu, no potěš Bůh. To je panečku kombinace. Dva dny mi stačily a jsem zase zpátky. Dokonce jsem si stihl odskočit do lesa a najít hříbka, obejít pěšky přehrádku Lubí a trochu zmoknout, na víc nezbyl čas. Paráda. Ještě proluftuji péráka, ale to až o víkendu. Doma jsem zjistil, že mám zázvor jako panelák.

• Jízda na zkoušku po opravě kyvky.

Nedalo mi to a vytáhlo mě i sluníčko, ať to mám na koho svést. Projel jsem Vulkána kolem komína a vrátil se po soumraku zmrzlý, jako sobolí exkrement. Noční foto přiloženo. Motorka sedí v zatáčkách, brblá a žere olej, ja

Vloženo: 21.02.2024
    Uskutečněno: 21.02.2024
  • Kyvka, kardan a gumy.

Konečně posun. Přeložiskovaná kývačka, olej v kardanu a nové pneumatiky. Telefon a jedu si pro VN-ko. Cesta slizká po mrholivém dešti, jak to na Vysočině bývá, ale nevadí. Převážím ji jen 20 kilometrů a provoz není velký

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.02.2024
    Uskutečněno: 15.02.2024
  • Rampa s mlhovkami

Vynucená přestávka v ježdění a krásné počasí, to je na mrtvici. Začátek sezóny byl na vodě a teď se smažím po operaci. Ale přišla rampa od Motofandy a hned je lépe. Takže ještě dva týdny a vypružím na Vulkánu. Mám čas si

Vloženo: 06.06.2023
    Uskutečněno: 06.06.2023