Honda XL 1000V Varadero (2003)

Vlastník rapuork
Vloženo 15.3.2023
Aktualizováno 25.3.2024

Zimní údržba

Vloženo: 12.02.2024, Uskutečněno: 12.02.2024, Zhlédnuto: 175x

Je čas, tak sem musím hodit pár písmenek. V létě 23 byla motorka na kontrole u mechanika...ventily, rozvody, svíčky a chladicí kapalina - preventivně.Najel jsem asi jen 3tis. km.
Zima je dlouhá a vleče se. Tak jsem si krátil čas v garáži.
Napřed proběhla očista stroje. Potom výměna oleje v motoru i s filtrem. Loňskou sezónu jsem ještě dojel na starých gumách a nové už jsem měl koupené, tak to byla jen otázka času. Přešel jsem na více silniční Pirelli scorpion trail 2. Když jsou kola dole je lepší přístup ke všemu.
Vyčistil a promazal jsem přepákování zadního tlumiče. Řetězu vázly nějaké články, vytahaný nebyl, ale přes to jsem se rozhodl pro výměnu...kola JT, řetěz ČZ...snad to něco vydrží Jo a pro jistotu výměna drolících se gum v rozetě, od Tourmaxu. Ložiska Ok.
Předek netekl , ale kdo, kdy asi měnil olej? Svezlo se to s očistou třmenů, výměnou brzdových destiček (originál nissin) komplet...olej Repsol, gufera a prachovky Tourmax, opravná sada pouzder All Balls i když to asi nebylo třeba. K tomu horní štelovací matky z Aliexpress a ještě nějaké šrouby, gumičky.
Motorka dle stavu jednotlivých komponentů vypadá velice zachovale a má těch 30 tisíc co je na budíku. Tak je připravená polykat další kilometry.
Akorát já si prohrávám s myšlenkou, že ji prodám...je pohodlná, momentálně vše udělané, jízda super, ale na místě se s ní peru...já jsem takový šušinka a ten Varan taková váha

• Prodáno

Tak jsem se rozhodl a udělal. Varan je prodaný a díky váze objednaný nový Transalp :-D Bude to moje první nová motorka,tak snad si budeme rozumět :-P

Typ: Prodej
    Vloženo: 25.03.2024