Honda VFR 1200X Crosstourer (2020)

Vlastník Andrej
Vloženo 16.9.2022
Aktualizováno 9.10.2022

Vloženo: 22.04.2023, Uskutečněno: 22.04.2023, Stav tachometru: 9800 km, Zhlédnuto: 15x

Konečně se teploměr vyšplhal tam kde měl a člověk se mohl s chutí pustit do zahradních práci to by ale nesmělý existovat motorky, tudíž zahradní práce počkají a jdu si užít krásného jarního počasí
Najeto krásných 265 km všude možně ještě na skok do práce, kávička v Olšovci, Kružberk, Slezská Harta, motorest myslivna Karkulka vřele doporučuji navštívit. Úžasná zvěřina, milá obsluha, velké porce. A pak prostě kde se dalo

• Větrná neděle

Po prosněženém a propršeném týdnu kdy jsem musel jet v jednou stupni na servis se konečně udělalo opět hezky, tak toho byla třeba využít :-DD Zatopený Lom Výkleky, zámek Plumlov, podívat se na konkurenci na pilu Javoř

Vloženo: 30.04.2024
    Uskutečněno: 28.04.2024
  • Jarní toulání po zapomenutých místech

Nemilosrdná předpověď ukazuje že na delší dobu je poslední hezký den :[ proto jsem vyrazil na poznávání známých i neznámých míst, které jsem delší dobu míjel nebo dokonce přehlížel. Dokonce jsem měl štěstí a byl otevře

Vloženo: 14.04.2024
    Uskutečněno: 14.04.2024
  • Je třeba být Múdry:)

Včera jsem využil nabídky od Jirky Nevluda z MotoRoad 56 na školení na navigace Garmin, konkrétně na tu mají Zumo XT. Samozřejmě jsem neváhal se přiučit novým věcem. Na školení jsem se dozvěděl mraky věci co k této navig

Typ: Reportáž
    Vloženo: 07.04.2024